Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Itthon meg lehet belőle élni?

Itthon meg lehet belőle élni?

Figyelt kérdés
Itthon megéri lovas szakmát tanulni és később munkát vállalni vele? Vagy leginkább csak külföldön? Vagy még ott se..? Van itt esetleg olyan aki a lovazásból él? Vagy élt de fel adta ?

2015. dec. 26. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm csinálta kb 15évvel ezelőtt. Akkor ment is neki,de akkor is külföldre mentek ki a telivérek. Később feladta. Az biztos h kapcsolatok kellenek....
2015. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg.
2015. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az állatorvosi testvérszakán tanultam alkalmazott zoológiát, azon belül a lovak etológiáját, de sajnos otthon erre még nincs felkészülve a lovas társadalom. Vagy parellizni próbálnak vagy "majd beáll a sorba". De külföldön belovaglóként vagy lóápolóként meg lehet élni. De arra készülj fel, hogy sok lemondással, szar helyekkel jár, mire megtalálod az igazit.
2015. dec. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Itthon az szed belőle össze aprópénzeket aki 30 éve csinálja. Külföldön jó.
2015. dec. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itthon nem.

Nem fizetik meg a lovas munkákat.Sőt,sok helyen még azt a fizetést is benyelik,amiért megdolgoztál.

2015. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg, de rabszolgaság :-(
2015. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!