Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet ez, mitől alakult ki?

Mi lehet ez, mitől alakult ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lovam sörényén kopást vettem észre. Nem tudom mióta olyan neki,170 magas ló,nem látok fel a sörényéhez sajnos..ma az istállója tetejét csináltam s akkor vettem észre..

[link]


ilyen.. attól alakult ki,hogy a karám 2 léce között van a feje,úgy eszik a bálából ? (etetőjébe az istállóba van széna,de azt csak esténként eszi meg)

néha azt is csinálja,hogy szintén a 2 léc között vakargatja magát.. ettől kophatott ki ? egyáltalán kopás ez? visszanől neki ott a sörénye ? segítsetek kérlek:)


2015. dec. 27. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Kopásnak,dörzsölésnek néz ki. Amit leírtál,simán lehet attól. Nézd meg a fát,ha találsz felakadt sörényszálakat ráragadva,akkor meg van a válasz.
2015. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt bizony kidörzsölte. Masszírozz bele babaolajat, úgy nem fog neki viszketni, de az is megoldás, ha a karámlécek közé kifeszítesz villanypásztort, csirkehálót, vagy ami a kezedbe akad, hogy fizikailag is megoldd a dolgot.

Vissza fog egyébként nőni, csak pár hónapig ilyen hülyegyerek-frizurája lesz...

2015. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!