Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas edzőtök férfi vagy...

Érsek Ákos kérdése:

Lovas edzőtök férfi vagy hölgy? Milyennek tartjátok?

Figyelt kérdés
Én 9 éve tanulok lovagolni, idáig hölgy lovas edzőim voltak, csak sajnos nem voltam velük megelégedve.

2015. dec. 28. 22:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy oktatás szinten milyennek tartjátok?
2015. dec. 28. 22:32
 2/8 anonim válasza:
Szia!Én nem olyan régen kezdtem lovagolni idáig csak női edzőim voltak, nekem CSAK jó tapaszalatom volt.Megbízható a lovarda is, a lovak egészséges környezetben vannak, és a biztonságra is ügyelnek (ördöglovas SE, Érd)
2015. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos egyelőre csak egy rövid ideig tudtam lovardába járni, két női edző vezette a helyet, maximálisan meg voltam elégedve:))
2015. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 6 éve lovagolok, mindig férfi edzőnél. Meg vagyok elégedve vele.
2015. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt férfi és női edzőm is. Jobban preferálom a férfi edzőket, nekem valahogy szigorúbbnak tűnnek és eddig velük értem el eredményeket. A nőket valahogy nem tudom komolyan venni, persze akadtak kivételek akiket teljes mértékben tiszteltem és felnéztem rájuk.
2015. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem idáig hölgy lovas edzőim voltak, nem voltam velük megelégedve. Ritkán figyelnek, hogy hogy lovagolok illetve a barátnőivel beszélgetnek oktatás közben. Sokan úgy tudom mondják, hogy a férfi lovas edző sokkal komolyabban veszi a dolgokat.
2015. dec. 29. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Nő edzőm van , nagyon szeretem, de tartotta már nekem férfi is, nagyon erélyes volt, és ez nagyon inspirált.

L

2015. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfi. Szerintem nagyon jól oktat, sok olyat meg lehet tőle tanulni, amit máshol nem.
2015. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!