Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen thermo csizmát ajánlato...

Milyen thermo csizmát ajánlatok így télre?

Figyelt kérdés
Max 15.000Ft-ot adnék ki érte...Légyszi linkeket, és veszekedést ne!

2016. jan. 2. 20:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Állítsál már magadon, borzalmas, hogy mennyi kötekedő ember van már....bunkó... miért van mindenhova kiírva hogy THERMO csizma? szerinted??
2016. jan. 2. 20:37
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Kerdezö, igazad van. Van Thermo csizma.

termoszkanna is van/volt, csak azt nem Thermo'szkannanak irtak.

A 'thermo' egy nemzetközi kifejezes.


Ha, nem akarsz (feltetlen) 15k kiadnia a csizmaert, akkor is van egy jo megoldas.

Az ujsagpapir!

A lábad az ujsagpapirba csomagolod es ugy lepsz a csizmaba. Az ujsagpapir felveszi a z izzadsagot, es tarolja a meleget.

Elönye, hogy hasznalat utan eldobhato.

A régi öregek igy leptekt a gumicsizmaba es telen sem fazott a labuk.

2016. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Értelem megint megcsillan, ha nem tudtok választ mért nem lehet simán " csendbe " maradni?:D


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ÉRTELMES válaszolóknak:))
2016. jan. 2. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En sportuzletbe vettem az enyemet, egszeru hocsizma. De a decathlonos quechuas hocsizmak is nagyon jok. Amiket lovasboltban lehet venni, azokat nem nagyon ajanlom.. bar mindegy h milyen a cipod, ha csak egy helyben allsz es nem csinalsz semmit.
2016. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Általában mindig mozgok, mert valami mindig van:)
2016. jan. 2. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De valakinek bevalik a lovasboltos is, en nagyon fazos vagyok, nekem csak a nagyon bundas, meleg hocsizma segit.
2016. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ilyenem volt, imádtam, meleg volt, és annyira kényelmes, hogy még nyáron is abban lovagoltam nem érdekelt hogy belerohad a lábam... :D

2016. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
barátnőmnek ilyen van, majdnem leszedtem a lábáról! :D
2016. jan. 2. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet fogok venni. Tényleg elég meleg? Nem fagy le benne az ember lábujja? Ez az egyetlen, ami kinézetre is tetszik, a többi olyan bumfordi :D
2016. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!