Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy is van ez?

Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ma a lovardában hallottam hogy a bértartók beszéltek a szemes takarmányról , és hogy ilyenkor télen nem szabad etetni kukoricát mert nem tesz jót a lónak. Nem igazán értem én azt hittem hogy ilyenkor jobb ha kapnak mert jobban "fűt"? De a lovardába a lovak kapnak kukoricát is azt hiszem az abrakba.

2016. jan. 4. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Te tudod jól. Azok meg hülye díszmajmok. Pont az a lenyeg, hogy télen legyen tengeri.
2016. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát csak van amelyiknek az agyát is fűti,erre rájön h a hideg miatt élénkebbek. Van amelyik már akkor is bolond ilyenkor ha a zabból többet kap.
2016. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
2es. Láttál már te lovat? O.o Nemzavar,hogy a zab pörgeti fel őket, mert az ad energiát és a kukorica hízlalja és ezért fűti? O.o
2016. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülyegyerek,szerinted a kukorica nem ad neki plusz energiákat?
2016. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-mas, a kukorica a zabhoz hasonlóan abraktakarmánynak számít, melyekre általánosan jellemző, hogy energiát szolgáltatnak. Így a kukorica sem kivétel, tény, hogy a zab ebben verhetetlen. De mielőtt itt lehurrogod a másikat, utánanézhettél volna.
2016. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ki vagy te, hogy ítélkezzél felettünk? Nem is ismersz. Nekem nem szokásom okoskodni olyanról, amiről nem tudok, ellentétben veled. Inkább kicsit szállj magadba és ezek után tényleg ajánlom, hogy ennek nézz utána. Engem nem a rosszindulat és a kötekedés vezérelt, amikor reagáltam a kommentedre, tehát elvárnám ezt tőled is. Egy kis tisztelet, nem sok.
2016. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!