Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovak egy rossz emlékhez...

A lovak egy rossz emlékhez hangot kötnek?

Figyelt kérdés

A lovam tegnap érkezett és nagyon bizalmatlan volt velem és minden emberrel .este

viszott kólikázott és ezért vele töltöttem az estét miközben ápolgattam nyuktatgattam elkezdtem énekelgetni dalokat és beszélni hozzá akkor hogyha legközelebb a boxához közelítek akkor azt a kólikához fogja kötni ?



2016. jan. 4. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Ha énekelsz neki, beszélsz hozzá, az mehnyugtatja, ő is társas lény

2016. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legalább mozgattad egy ideig?

Orvost hívtál hozzá?

Azt adtad neki kajába, amit addig is evett, vagy a saját eszedhez mérten adtad a kaját?

2016. jan. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt adtam neki amit eddig is kapott és orvos is látts
2016. jan. 5. 06:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Mozgattad?
2016. jan. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A ló alapból egy bizalmatlan állat, így nem is tudom mit vártál tőle. Új emberek, új környezet, kell 1-2 hét mire megszokja, hogy mi a helyzet.

A ló nem tud a betegségéről, tudja, hogy rosszul érzi magát, mutatja a tüneteket. Ha te mellette vagy, hallja a hangod, nyugtatod, akkor azt hozzád köti és nem máshoz.

Amúgy lehet annyira rástresszelt a környezetváltozásra, hogy ettől kólikázott be. Fokozottan figyeljétek, ha tünetet mutat, ne hagyjátok feküdni, mozgatni kell és orvost hívni. A takarmányra pedig nagyon figyeljetek oda.

2016. jan. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arra fog emlékezni, hogy fájt neki vagy rosszul volt, hanem arra, hogy ott voltál mellette társként és segíteni próbáltál.
2016. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!