Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tegnap vettem egy lovat és a...

Tegnap vettem egy lovat és a karámban szépen lehet lovagolni, de nem hajlandó kimenni terepre? Valami ötlet h mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 14:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy nem tudsz lovagolni.
2016. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
34%

Fogadjunk, hogy:

- 1. Ló

- Ha egyáltalán kipróbáltad, azt is csak karámban.


Meg amit első mond.


Egyébként tudom a választ, de személ vagyok, met:

- Jobban jár a ló, ha csak a karámban vagy rajta.

- Nem értes úgysem hozzá.

- Kb úgy kérdezted, hogy: Nem indul a kocsi, mi lehet a baj?

2016. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem ismer sem téged, sem a helyet. Adj neki időt...
2016. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
Első nap ne várj tőle semmit. Új a hely, új minden. Hadd szokja meg. Remélem nem egyedül tartjátok. Meg lehet majd próbálni egy idő után, de akkor is szerintem legalább ketten menjetek terepre, olyan lóval, amelyik ismeri már a helyet, nem ijedezik.
2016. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
És te a tükör jégen hova akarsz kimenni amúgy terepre? egyébként bármi lehet. hiszti,fél ,új hely is. Határozottság kell,de hagyd őt megszokni a helyet meg az új környezetet.
2016. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

1 5éves korom óta lovagolok.

2 mindig voltak lovaink.

3 nővérem versenyzik,lószemlére jár a lovával. Náluk van a ló,van mellette egy Arab,egy Tinker és egy Magyar sportló.

4 igaz én nem vagyok profi lovas,többek között vele hugom fog foglalkozni. Nem lenne rá sok időm a 4 éves lányom mellett meg páromnak is van egy 8 éves lánya. Én kutyázom,van egy Argentin Dogom,vele "dolgozom".

5 tesom beis lovagol lovakat és ősem tudott kimenni vele.


Azért tettem fel a kérdést hátha van valami ötletetek.

Köszi a normális válaszokat.

2016. jan. 6. 19:31
 7/32 A kérdező kommentje:
Ja és ugyis probáltunk vele kimenni h tesóm ment vele én meg a másik lóval.
2016. jan. 6. 19:34
 8/32 A kérdező kommentje:
Ja és jég sincs,csak hó. Hatalmas telken vannak kint. Nem a jégen akartam vele végmenni.
2016. jan. 6. 19:36
 9/32 anonim ***** válasza:
Azért egy pár napot várhattatok volna, hogy kicsit szokja a ló is az új dolgokat.. Most az, hogy 5 éves korod óta lovagolsz, nem egyenesen arányos azzal, hogy milyen szinten lovagolsz, csak úgy mellékesen megjegyezném, mert nekem ezek mindig szúrják a szememet. Amúgy ha ennyire nem megy, lehet meg kéne próbálni először kézen vezetve kisétálni vele.
2016. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Utolsó ,írtam h nem vagyok profi lovas.

Köszi a választ.

2016. jan. 6. 19:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!