Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elso lovaglo oran nem megy a...

Elso lovaglo oran nem megy a konnyu ugetes?

Figyelt kérdés
Nemreg voltam eletem elso lovagloorajan. Futoszaraztunk. Nyeregben ultem nem boltizs hevederen. Eloszor lepesben voltak feladatok utana pedig ugettunk. Az ugetesnel nem tudtam figyelni arra h a kengyelben a sarkaim lelegyenek nyomva es a terdemet sem tudtam rendesen odaszoritani a nyereghez konnyU ugetes kozben. A kapaba kapaszkodtam es ellazitottam a vallaimat. Sajnos a labam mindig elore csuszott igy nem volt egy vonalban a vallammal. Egyszeruen nem kaptam el a ritmust, igaz parszor par masodperc erejeig jo volt de aztan kiestem az utembol. Ezen kivul tanugetes kozben nagyon pattogtam.

2016. jan. 9. 23:19
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Bár nem tudom hogy mi pontosan a kérdés de szerintem ez teljesen normális. Senki sem úgy születik, hogy tud lovagolni. Ezt mindenkinek meg kell tanulni. Van akinek gyorsan megy van akinek lassabban. Hidd el nekem se ment elsőre. Beletelt jó pár órába, hogy raerezzek. Szóval szerintem nincs miért aggódnod, csak figyelj oda, hogy mit mond az edző. Szerintem hamar bele fogsz jönni. Remélem segítettem :)
2016. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kerdeskent azt szerettem volna,hogy hogyan erezhetek ra konnyebben a ritmusara a lonak, vannak e otthon vegezheto gyakorlatok a lab erositesere es hogy a tanugetesnel mit kellcdinalni h ne pattogj annyira
2016. jan. 9. 23:35
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kamusi vagy. Elsőre nem jegyzel meg Ennyi mindent, plusz nem kezdenek el első órán könnyű ügettetni. Legalábbis a jobb helyeken.
2016. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nagyon jo hely es mit ertel azon hogy nem jegyzek meg ennyi mindent?
2016. jan. 9. 23:46
 5/23 A kérdező kommentje:

Es am de konnyu ugettunk

En csakazzal nem ertek egyet hogy kengyellel mert eddig ugy hallottam h kengeyl nelkul kezdik az oktatast

2016. jan. 9. 23:47
 6/23 anonim ***** válasza:
Tanügetéssel
2016. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Szerintem bele fér első órán a könnyű ugetes, persze csak egy kevés. Minél többet gyakorlod annál jobban belejossz majd. :)
2016. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Utolso koszi :)

Az edzo mindig megkerdezte h keszen allok e az ugetesre, egyaltalan nem eroltette vagy ilyesmi.

2016. jan. 9. 23:58
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Kengyel nélkül kell elöször tanügetéssel kezdeni,mert amég nem alakul ki az ülésed,a tartásod,felesleges a kengyel meg a könnyűügetés. Kengyel nélkül mélyebb az ülésed,sokkal stabilabb . Keress egy másik helyet.
2016. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenki igy kezdi,teljesen normális es talán az ötödik edzesen mar menni fog.Most kezdtel lovagolni ra kell érezni a ritmusra es a lo mozgására.Még a lábadnak is erősodnie kell ,ne aggodj emiatt .

Most hiába mondanám el h hogyan kell ,főként azért mert meg kápát fogsz .

2016. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!