Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csobánkai lovarda?

Csobánkai lovarda?

Figyelt kérdés
Milyen lovasiskola ez ? Milyenek a lovak az oktatók es az oktatás?
2016. jan. 10. 12:51
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Bocsánat hogyha későn írok.

Én már 4 éve oda járok lovagolni és nagyon szeretem.

A lovak barátságosak emberszeretőek van amelyik kicsit lassabb,nyugodtabb de a kezdőknek pont jó.

Az oktatás megfelelő színvonalas egy órában csomó mindent megtanulhatsz.

Ha futószáron mész ott is nagyon sokat tanítanak.

Van lehetőség versenyzésre.

Az oktatók nagyon kedvesek valamikor hogyha szigorúbbak akkor nem azért szigóruak mert nem kedvelnek hanem azért hogy segítsenek neked és tényleg beválik.Persze ha valamit jól csinálz akkor megdicsérnek.

Remélem tudtam segíteni valamennyit:)

2016. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hulladék
2017. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért hulladek??

En ott tartom a lovam egy ideje már lassan másfél éve

És én szeretem

Igaz hogy k.rv. drága az tény de azért nem hulladék

Lovak jók oktatók normálisak árak drágák de aki nem teheti meg vagy nem akar rá ennyi pénzt költeni az menyen máshova

De meg éri az oktatás ennyi pénzért ott mert nagyon jól oktatnak

Na de én csak kíváncsi vagyok a véleményedre hogy miért is hulladék??

2017. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
oktatók jók. aha. jót nevettem. :) egyébként szerintem nem drága hely, csak szánalmas.
2017. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy tapasztalt edző, akitől tanulsz valami HASZNOSAT, az nem abból a korcsoportból kerül ki, akik ott oktatnak.

sajnálatos módon, te nem tapasztaltad meg milyen egy korrekt oktató. :D De nem okollak, gondolom nincs viszonyítása alapod. Hál'istennek már nem kell odajárnom, de amit pénzt ott kidobtam...

Szerencsétlen iskolalovakat sajnálom a legjobban.

Amúgy meg, szerintem javíts kicsit a helyesírásodon, mert elég hiteltelen vagy.

2017. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg nem tudsz már mibe belekötni,és jösz a hülye helyesírással grat

Amúgy meg attól hogy te nem taltál az igényeidnek meg felelő oktatót akkor sajnállak

( Nem tudhatod hogy miért nem tudok helyesen írni de már nem tudsz mibe bele kötni úgy látom )

2017. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért is szánalmas?
2017. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen, jövök a helyesírással, mert legyél már igényesebb kicsit. sajnálom, ha zavar, ha valaki ennyire igénytelen magára. :\

"nem tudok mibe belekötni", az előbb írtam. De úgy látszik, hogy az értelmezési képességeiddel is probléma van.

Számos helyet kipróbáltam és számos oktatónál voltam. Van viszonyítási alapom, és igen: megvan a valaha volt legjobb oktatóm, aki nem csak hazai viszonylatban tökéletes, hanem nemzetközi viszonylatban is az.

Az összes lovarda közül, amit eddig kipróbáltam a csobánkai volt a leggázabb. Az is méretes szánalom, hogy az egyik ló betegségét már mióta nem kezelik, a kedves lovardatulajdonos, meg csak a pénzt szedi és az oktatási képességei is csak abban merülnek ki, hogy bepasszíroz egy csomó lovast az osztályba és valamit odanyökög, úgy, hogy a helyes TERMINOLÓGIÁT sem képes használni. Elméleti oktatás meg egyenlő egy méretes nullával. Azt hiszem elég pénzt hagytam ott és elég széles spektrumon mozog a tapasztalatom, hogy ezt kijelenthessem.

Konklúziót levonva, nem az a hely, ahol a elsajátíthatod MINŐSÉGI lovaglást, egy olyan hely, ahol oktató-tanuló, tanuló-ló szempontjából egy régi szemlélet él. Ennyi.

Ja bocs: az aztán igazán hatékony ha hatféle lovasoktató tanít, valóban.

Közepes árkategóriájú dekadens hely.

2017. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!