Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem most vennék, hanem még...

Nem most vennék, hanem még kell rá gyűjtenem is és még fejlődni is szeretnék hozzá, de ha arra kerül a sor, hogy tudok venni, akkor milyen fajta a legjobb első lónak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 16:30
 1/5 anonim válasza:
Attól függ ha kisgyerek vagy még, akkor szerintem egy sportpóni jó kezdésnek, bár oda tapasztalt kéz kell, mert a pónik makacsak, de ha pl 10 évesen veszed meg az jó.
2016. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Előző vagyok, úgyértem ha a póni 10 éves.
2016. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2016. jan. 21. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
minden 10. ilyen "milyen első ló". Miért nem olvasod át azokat a szarokat?
2016. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban nem fajtát kell választani, a lényeg hogy nyugodt legyen.

Mennyire tudsz lovagolni?

Ha esetleg még egyedül nem tudod megfelelően irányítani a lovardában lévő iskolalovakat szerintem várj még vele.

Egy jól belovagolt fjord, hafi, hucul nagyon kitartó, és kedves társak tudnak lenni. (Felnőtt lovast is elbírnak, tehát az edződ is feltud rá ülni, korrigálhatja az esetleges rossz tulajdonságait, vagy segít lemozgatni.) Ha magasabb/idősebb vagy akkor egy idősebb, türelmes sportló is sokat tud neked tanítani.

Olyan lovat semmi esetre se vegyél aki nagyon fiatal vagy ügetőről/galoppról adják el.

Viszont a megfelelő ló kiválasztása legalább olyan fontos mint egy megfelelően képzett edző aki segít mindkettőtöknek! Remélem tudtam neked segíteni.

2016. jan. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!