Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Western képzés lehetőséget...

Western képzés lehetőséget keresek Budapesten?

Figyelt kérdés

Budapest, Gödöllő környékén keresek western lovardát, ahol komolyabb, versenyszintű képzés van :)

Saját lóval rendelkezem és leginkább átképzés kellene westernbe (persze a saját lovam nem tudnám oda vinni, 80 km-re van, ezért kijáró edző is érdekelne)

Minden hasznos infót köszi!



2016. febr. 3. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Westernen belül milyen szakág érdekel? A lovat is át kell képezni, vagy csak téged? A mostani lovad milyen? Azzal szeretnél versenyezni is?
2016. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak bele szeretnék kóstolni!

Jó lenne természetesen a lovat is átképezni de anyagilag sem engedhetem meg magamnak hogy 80 km-re edzőt hívjak :( Kecskemét mellett van a ló.

Minden ág érdekelne reining pleasure stb :)

2016. febr. 4. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Kecskemét mellett van a ló, menj el Kiskunfélegyházára Fekete Benőékhez. Rencs Tibi igazán remek trainer, és hihetetlenül nagy arc. Reining-ben, marhás számokban tud neked remek dolgokat mutatni:)
2016. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha jól tudom Istenes Csilla is megy házhoz. Ő Szentesről jár. Az óradíját nem tudom, de ő is ott van a témában nem kicsit.
2016. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Istenes Csillát nem ajánlom (személyes és objektív okokból sem) . És ahogy őt ismerem, gondolom nem két fillérért dolgozik.
2016. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Sedon Bélát keresd.

2016. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Szabad tudni miért nem ajánlod Istenes Csillát? Nem kötekedés, csak kíváncsiságból :)
2016. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!