Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok ajánlani lehetőleg...

Tudnátok ajánlani lehetőleg Budapesten jó lovardát?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és kb 4 éve lovagolok.Nem feltétlenül szeretnék versenyezni,meg rajtengedély vizsgát,de szeretnék tovább fejlődni,és gondolom ehhez a legjobb megoldás az lenne,ha elkezdenék mondjuk a versenyezésre felkészülni.Nincs saját lovam.Most angol stílusban lovagolok,de szívesen kipróbálnám a westernt is .Szóval valaki tudna ajánlani olyan lovardát,amit jónak vél és lehet iskolalóval felkészülni versenyzésre?

2016. febr. 5. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akadémia lovarda 17.ker
2016. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ott voltam már,és nem annyira tetszett.:/
2016. febr. 6. 10:11
 4/7 Érsek Ákos ***** válasza:

Szia!


Szeretnék ezzel kapcsolatba segíteni! Budapesten igen nehéz lovardát keresni. Vannak olyan lovardák, ahol jól oktatnak illetve vannak, ahol nem túl jól oktatnak. Nálam is ugyan ez van, szeretnék én is edzőt váltani, csak sajnálatos módon még nem találtam megfelelőt. Idáig 4 lovardából eljöttem. A 4-ből egy megfelelő lett volna csak egy ismerőseimmel szoktam elmenni, nem tudták folytatni. Vannak olyan helyek, ahol drágán vannak az edzések. Egyszer érdeklődtem a Pasaréti Honvéd lovardába, hogy hogy vannak az oktatások, úgy hallottam, hogy nem jól oktatnak illetve nem figyelnek a lovasokra. Szerintem csak pénzt vesznek el. Azt hiszem ugyan ez a helyzet az Aranypatkó Lovardába is. Olvasom, hogy nagyon szívesen kipróbálnád a western stílust is. Azt hiszem Csömörön van egy lovarda, ahol lehetőség van western lovaglásra is. Illetve Gödön is van lehetőség. Sajnos nem ismerem mind a kettő helyet, igazság szerint hallottam róluk. Remélem tudtam segíteni! :)

2016. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm:)majd utána nézek a gödi meg csömörinek:)
2016. febr. 6. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha írsz privàtot, ajànlok angolt Csömörön.

2016. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Én a MonteVigo lovardába járok, szerintem nagyon jók a lovak és az oktatók is. Most voltun versenyen és jó eredményeket értünk le. Szerintem ez mindent elárul. Amikor piheni szeretnék akkor trükklovagolok ami tök jó.
2016. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!