Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek adjam el?

Figyelt kérdés
Van egy magyar fv.lovam. Egy nyugodt családi lovat szerettünk volna amire az öcsémet és anyukámat is nyugodt szívvel fel tudom ültetni, de Ő túl temperamentumos, pörgős. Terepen is folyton ijedezik mindentől így nem tudom igazán magát a lovaglást élvezni vele. Anyu és öcsém se mer már felülni rá mert félnek hogy valami baj történik.Nagyon szeretjük a lovat így nem szivesen válnánk meg tőle de biztos tudjátok hogy nem olcsó a lótartás.... szóval szerintetek mit tehetnék? Adjuk el?

2016. febr. 13. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Hentes megveszi
2016. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Ne hentesnek könyörgöm!!!! Inkább add el,valakinek lehet majd ő jelenti az eletet!!!!!
2016. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Adjátok el, mert ahogy kiveszem, nem ő vele van a baj, hanem te nem értesz hozzá. Mindketten jobban jártok. A ló és te is. Majd ha lesz tapasztalatod és nem csak házilag tanulgatsz, akkor vehetsz lovat
2016. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Cseréld el egy olyan lóra ami nem erős a lovastudásotokhoz.
2016. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet hogy a legbirkább ló is rákap az emberre ha nincs rendszeresen, jó lovas által lovagolva.

Mivel nem tudtok vele mit kezdeni és a "nem olcsó a lótartás" esete áll fenn, szerintem jobb, ha eladjátok.

2016. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nem szeretnétek eladni a lovat akkor azt tudom ajánlani hogy mielőtt ráülnél futószárazd le 10 percig kb. addig hátha lenyugszik. de ha már ez sem segít akkor válj meg inkább tőle mert így lehet mindkettőtöknek jobb lesz.
2016. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!