Kezdőoldal » Állatok » Lovak » En ezen a rajzfilmen nagyon...

En ezen a rajzfilmen nagyon felcs£sztem magam?

Figyelt kérdés

Alabbi linkelt videot nem kell vegigneznetek eleg ha ot percet lattok belole es minden kiderul....

Miert nem tudnak arra figyelni hogy legalabb egy kicsit valosaghu legyen es ne tanitson teljesen rosszat a gyerekeknek?

A lovakat arkon bokron at hajtjak es versenyeznek

Majd derekig behuzzak a szarat es a lovak megallnak es ha rantanak egyet akkor rogton vagtazni kezdenek...ertem en hogy rajzfilm meg minden de azert ennyire nem!!

Baratnom huga ezeket nezi es felult a lora es ugy kezdte az egeszet hogy rantott egyet a szaron(persze nem azt mondom hogy a legkifinomultabb segitsegeket kell mutatni meg felfelvetelek meg minden de azert ez mar tulzas szerintem)

2:30-nal a lovakat ott hagyjak hogy igyanak a folyobol es ok addig cseveresznek

11:00-nal ahogy szembol huzzak a ponikat izombol

17:45-nel ahogy rohannak be az istalloba uvoltve

5:54-nel az a megallitasi technika

Es a lohangokrol mar ne is beszeljunk mint valami siro kisbabak vagy nem tudom ezeket az effekteket honann szereztek

Nektek ezekrol mi a velemenyetek?

[link]



2016. febr. 20. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És akkor még az Alienről nem is beszéltünk!
2016. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Tudod mit mondanak, ideges ember nincs, csak ostoba. :)


(Nem értem mit húzod fel magad amúgy, ez csak egy mese, nem a világ vége. Én is néztem annó kisebb koromban, talán nyolc-kilenc lehettem, amikor ment a tévében, mégsem károsult a lelkivilágom.)

2016. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyi... Egy laikusnak ezek totál nem tűnnek fel, a kisgyerekeknek sem. Kövezz meg, de szerintem nem feltétlen van baj ezzel a mesével azon túl, hogy agyzsibbasztónak tűnik, de a korom alapján nem vagyok célcsoport.

Attól, hogy Tom & Jerry-t néz a gyerek nem kéne kalapáccsal ütni se az egeret se a macskát, ez is az a kategória. Ha állat közelébe viszik/engedik a gyereket, el kell magyarázni, hogy hogyan viselkedjen vele, hiába látta ezt vagy azt a mesében.

Egyébként bocsi de az ilyesmit mindig megmosolygom, mármint azt, hogy mikor az ember hobbijával/munkájával játszadozik a szórakoztatóipar mennyire frusztráló tud lenni. :D Nem káröröm, csak jó rájönni, hogy mennyire egyformák vagyunk, bár más dolog érdekel.

2016. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Úristen, ez majdnem olyan rossz, mint a 101 kiskutya!! Ott beszélnek az állatok, Szörnyella de Frász kölyökkutyák lenyúzott bőrébe akar öltözni, a végén meg az a "happy end", hogy a gazdák megtartják mind a 101 kiskutyát... Felelős állattartás, gratulálok...


Iróniát félretéve, ez egy kisgyerekeknek készült mese, és ha valamelyiküket a szülei elviszik lovagolni, az oktató dolga az első órán elmondani, hogy nem rángatjuk a ló száját. Szabványos iskolalovaglásból nem lehetne szórakoztató rajzfilmet csinálni. (Mellesleg zabla sincs a lovak szájában, talán azért rángatják a szárat. :) )

2016. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez, simán egy mese gyerekeknek és nem oktatófilm.

Nem mesében, hanem riportban is, ha az ember szakterületéről beszélnek, ott is mondanak bődületes dolgokat. Az veszi észre csak, aki ért hozzá.

2016. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ok persze el tudom azt is fogadni hogy valakit nem idegesit de engem most igy jelenleg elegge felirritalt de abszolut megertem hogy mesefilm meg minden de sztem nevetsegesen rosszul vannak megcsinalva ezek a lovas dolgok benne
2016. febr. 20. 21:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézd, a mesevilág is csak egy biznisz. Nagyon jól tudják a készítők, hogy a kislányok mennyire odavannak a lovakért, ezért természetesen csinálnak lovas meséket. Ez, azt kell, hogy mondjam, még a legkevésbé kártékony rajzfilm.

A mesékben mindig vannak olyan dolgok, amik a valóságban nem egészen úgy vannak..lásd, Szilaj: ott nagyon gondosan megrajzolták a ló mozdulatait, a lovaglás mozdulatait, mégis tele van olyan dologgal, ami a valóságban lehetetlen.

Mesék.


Engem ami teljesen el szokott durrantani agyilag az az, amikor a _filmeknél_ nem figyelnek ezekre a dolgokra oda. Hemzsegünk a különféle butábbnál butább lovas filmekben, hogy rögtön egy személyes "kedvencemet" említsek ezek díszpintyeként: "A menedék" c. német lovas film példának okáért az egyik legkártékonyabb,legostobább,legigénytelenebb film, amit valaha láttam... Sajnos alig van lovas film, amit feltétel nélkül elfogadhatok és nyugodt szívvel ajánlhatok bárkinek, és szerintem ez az igazi probléma.

2016. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha abból indulunk ki, hogy valamennyi lovas film baromság és kín nézni, én nem nagyon foglalkoznék azzal, hogy mi van egy rajzfilmben...
2016. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jo rendben igazatok van csak valahogy nem tudom olyan rossz volt nezni....
2016. febr. 21. 17:38
 10/12 anonim ***** válasza:
A többi lovas mesefilm és és valódi film között ez még meglepően értelmes. Én néztem kisebb koromban és nagyon szerettem, ellentétben a póniklubbos lovasregényekkel, amik már a tartalom leírással is felidegesítettek.
2016. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!