Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit gondoltok errol a...

Ti mit gondoltok errol a videorol?

Figyelt kérdés

Ezek a gyerekek idegbol rombolnak vegen a palyan a teljesen felporgetett ponijaikkal

Tepik a szajukat legyen az egy whitaker fiu is es a lany ossze vissza rangatta az akadalyok kozott a ponit

Semmi tavolsagszamolas

A fiurol nem is beszelve hogy valahogy odaerkezik a lo az akadalyhoz mert a srac az nem lovagolja ra es nem is ugratja el csak ezerrel nekivezeti majd rahuz otot ha nem ugorja at az a szerencsetlen lo

Ezek a gyerekek gazdag szuloktol jo lovakkal (ebben az esetben egy teljesen felporgetett) ponival suvitenek vegig a palyan

Nektek mi a velemenyetek?

Raadasul sztem ekkora poniknak ezek az akadalyok magasak..

[link]



2016. febr. 21. 21:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Raadasul hogy a "kedves" whitaker kisfiu egy nyomi dicseretet nem birt odaadni a lovanak a palya vegen...neha ugy erzem hogy ezek a gyerekek mindent megkapnak de cserebe teljesiteniuk is kell es mar nem is erzik hogy ezek elolenyek
2016. febr. 21. 21:30
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

De igen, a legeslegvégén, amikor már éppen lejött a pályáról, megsimogatta, csak nem oldalt, hanem a sörényélét, ezért nem tűnhetett fel annyira a dolog.


Egyébként szerintem az első kislány jól csinálta. A fiú meg, ha akkora lovas családból származik, gondolom megkapta a magáét otthon, és elmagyarázták neki, hogy igazságtalanul büntette a pónit, mert ő vezette rá rosszul az akadályra, túl szűk volt a fordulat én úgy láttam, bár nem vagyok egy nagy díjugrató.


Ami engem rettenetesen zavart az a martingál. Ekkora akadályoknál miért engedélyezték a használatát?

2016. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
0:33 nál a zöld akadálynál pl látszik h a ló magára hagyva,magától oldja meg a dolgot ,még úgyis h aláment . Ott pl a lovas egyáltalán nem érkeztette a lovat,egy felvétel belefért volna. egyébként szokásos, sznob csemeték utaznak körbe az automatákon.
2016. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Kezdő (most úgy értem, hogy gyerek) lovasok persze, hogy olyan lovakat, pónikat lovagolnak, amik maguktól megoldanak lovashibákat, ebből rengeteget tud tanulni a gyerek.

Kemény időket mennek, a Whitaker fiúnak a megállás után ez nyilván már inkább edzés jellegű. Szerintem szépen lovagol mind a kettő, vegyük azt is figyelembe, hogy ezek nem azok a pónik, amiket a magyar kisgyerekek körbe-körbe sétálgatnak, éppen ezért is képesek ilyen pályákon így végigmenni.


Engem mondjuk hidegen hagy az ugró, éppen azért, ami a te szemedet is szúrja szerintem, vagyis hogy kb. teljesen mindegy, hogy hogyan, milyen formában, de a jó ugrások és a legnagyobb tempó nyer....még akkor is, ha nem "szép" lovaglás, de ez van.

2016. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Ó te jó ég, micsoda borzalom! Gyerekekről van szó, akik alig éltek meg 10 évet és ebből intenzív lovas tréning csak 3-4 lehetett. Vannak-e hibáik? Naná! Ez nem a profi kategória, de merem állítani hogy jobban lovagolnak mint egynéhány felnőtt (vagy tini) kérdező itt a GYIK-on.

"Raadasul sztem ekkora poniknak ezek az akadalyok magasak" Ezt miből vetted le? Én úgy látom probléma nélkül át tudják ugrani (a lovas segítsége nélkül is) és a fáradságtól sem esnek össze.

Sznob gyerekek aki pónival a seggük alá születtek... és akkor mi van? Ez elég ok arra hogy leszóljuk őket? Talán ők tehetnek arról hogy kik a szüleik?

2016. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát van még mit tanulniuk, ez tény és való. De nézd, ők még olyan 10-11 évesek lehetnek, gondolj bele mekkora nyomás lehetett rajtuk ott kint (ezt nyilván a pónik is érezhették), főleg a fiún, aki Whitaker, ott vannak az olimpián, mindenki őket bírálja... Szerintem kevesen lennénk, akik ne lettünk volna idegesek a helyükben.


Nem volt szép, ahogy megütötte a pónit, de biztos vagyok benne, hogy utána elbeszélgettek erről vele, hogy ezt nem kellett volna.


Amúgy véleményem szerint itt se kéne azért ilyen fiatalon, ennyire erőltetni a szereplést... Én azt is utálom, amikor az X-traktorban meg az egyéb ilyen műsorokban szerepeltetik a gyerekeket, utána meg megy a sírás, meg az egész szitu kellemetlen... Itt is ezt tudom mondani, a gyerek maradjon gyerek, ráér utána szerepelni, olimpián lovagolni, nem lesz attól rosszabb lovas.

2016. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
5:te is egy tehetségtelen senki vagy,és kaptál tolvaj apucitól egy lovat? Igen tehet róla,saját magukat is becsapják ,elhiszik h a tudásukat díjazzák nem az alálovagolt ló viszi körbe más munkájával. Aztán még ezek a kis hamis illúzióban élő seggdugaszok osztják az észt a ranglétra felső fokára. Nem vagyok irigy meg gyerekellenes sem de a lovardai kezdő kispitsák 90 százaléka nagyobb felhajtást meg körülugrálást kap mint amennyi szükséges,kapnak egy irreális képet a tudásukról,elhiszik h ők tudnak meg sztárok és ebből kifolyólag alázat sincs bennük. Képesek ilyeneket felrakni a netre h mutogassák magukat,de az agyukig nem jut el h szaros macska szintjét sem ütik meg.
2016. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

" Igen tehet róla,saját magukat is becsapják ,elhiszik h a tudásukat díjazzák nem az alálovagolt ló viszi körbe más munkájával."

Mert aki nem magának lovagol be egy csikót mondjuk ötévesen, az ne is üljön lóra? te is így kezdted, gondolom, indulsz is az olimpián biztos. :D


"Aztán még ezek a kis hamis illúzióban élő seggdugaszok osztják az észt a ranglétra felső fokára."

Nem egészen hamis illúzió ilyen pályán ilyen idősen így végigmenni, te biztosan jobban csináltad volna 10 évesen. Ja, hogy te sehol nem voltál 10 évesen...bocccsi.


Sosem értettem meg ezt a zsigeri indulatot azok iránt, akik szerencsés helyre születtek. Ha neked lennének milliomos, netán méltán világhírű lovas-zseni szüleid, és érdekelne a lovaglás, a versenyzés, te akkor is az 50 ezres kupectől vett kehes pónid trágyáját tologatnád? Nyilván.

2016. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Te ennyire hülye vagy,vagy csak játszod? Automatákon utazni nem nagy kunszt 10 évesen sem. Zsákkal a hátán is végig megy egy ilyen ló. Rossz nézni sokszor mikor még helyes lábon sem tudnak ügetni ,de már ugranak. De te is csak egy szar automata lovas lehetsz,egy igazi fajtatiszta okleveles lókergető majomparádé.
2016. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!