Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nilyen lovat ajánlatok?

Nilyen lovat ajánlatok?

Figyelt kérdés
Otthon szeretném tartani, de mennék vele oktatásra. Magyar sportlóra gondoltam. Régen 5-6éves koromba lovagoltam. Milyen lovat ajánlatok ami nyugodt és kezdőknek való?
2016. febr. 25. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:

talán előbb tanulj meg lovagolni és akkor fogalmad is lesz. Az autót sem a tudás előtt veszed -.-

ha tippelhetek 11 vagy. 5-6 aztán marha régen volt -.-

2016. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Amúgy nem kapok hanem az évek óta gyüjtögetett pénzemből veszek. Igaz adnak bele a szüleim is. De nem ők veszik
2016. febr. 26. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:
és eltartani ugyan ki fogja? akkor kis is veszi?!
2016. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Senkinek semmi köze hozzá.

Sok sikert a lovadhoz 😃

2016. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Képzeld össze gyüjtöttem anny pénzt hogy nem csak veszek egy lovat, hanem veszek neki kaját neg feldzereléseket. És igen kehet hogy fogok kérni a szüleimtől de nem ők tartják el! Amúgy semmi közöd hozzá mert ha kapnék csak úgy egy lovat és őktartanák el ahoz se lenne semmi közöd! Utolsó Köszi!
2016. febr. 26. 11:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolhattuk volna h megint egy sötét taknyos ez... a diákmunkás "lótartók" agyhalott szövetsége bejelentkezett. Már rég volt ilyen,ideje volt
2016. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De tényleg,mi közötök van hozzá? Arról senki nem tehet hogy Ti nem kaptatok lova .
2016. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi nem kapunk eltaláltad,mi megvesszük magunknak. Egyébként a hülyék a másik oldalon vannak,de most ott is röhögnek úgyhogy nem tudom hova állhatnátok be a sorba..
2016. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem értem egyébként, hogy miért probléma ha valakinek megtehetik a szülei, hogy lovat vegyenek a gyereküknek.

főleg, hogy ezesetben aki kapja a lovat, ő is beszáll a költségekbe.

a kérdésre válaszolva, szerintem nem a fajta a legfontosabb, inkább az, hogy kipróbálj több lovat mielőtt vesztek egyet, és amelyiken a legjobban érzed magad és amelyiket hozzáértő ajánlja. nem fajtafüggő, hogy melyik ló való kezdőknek. :)

2016. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!