Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért szagolta meg a ló a lábam?

Miért szagolta meg a ló a lábam?

Figyelt kérdés

Álltam és odajött hozzám egy ló akit még eddig soha nem simogattam. Most simogattam meg először. Odatettem az orrához a kezem hogy megszagolja után mrgsimogattam. Kicsit izgultam de nagyon jó érzés volt. Átöleltem a nyakánál és megpusziltam egy párszor. Utána lehajolt és megszagolta a lábam. Én közben simogattam a sörényét. Utana még sokáig simogattam majd elmentem és jött utánam. Utána már nem követett visszament legelni.

Nah és azt szeretném kérdezni hogy ennek van valami jelentősége? És ha igen mit?



2016. febr. 26. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Bukik a lábszagra
2016. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normális válaszra gondoltam! És ha nem tudsz értelmes választ adni akkor inkább ne szólj semmit légyszi!! Kössz
2016. febr. 26. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kíváncsi volt rá, hogy hol jártál előtte, kivel-mivel találkoztál. Ők (is) érzékenyebbek a szagokra, mint mi.
2016. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!