Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csömöri Sportlovardáról mi a...

Csömöri Sportlovardáról mi a véleményetek? Esetleg tudtok edzőt onnan ajánlani?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 11:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Rövid leszek mert sokszor leírtam már ,és sokszor szerepel már az oldalon ez a hely. Lényeg : szar hely,szar emberekkel. Amit pozitívnak tudok mondani az a megközelítés és a jó terep.
2016. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Màr a terep sem jó, amióta ketté szeli a betonút. Amúgy sajnos nem jó hely. A Niki, a Zsófi és néha az Orsi oktat.

A Zsolt csak saját lovon, de előbb lőném le a lovam semmint a kezébe adjam. Lovaglás színvinala nulla, ez a nagy igazsàg. Tudom, hogy könnyen megközelìthető, de ennyi, mint ìrtàk màr. A Tolnay, aki bérli és ìgy a , tulaj... Nos érdekes fazon.

2016. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Szar hely szar társasàg szar lovakkal oktatnak. A sportlovi az a hely ahol mindenki járt már de akinek van esze elhozza a lovát. Hajdú Zsolt amikor én ismertem jó edző volt de már sok rosszat halkok róla. Én nem mennrk oda.
2016. febr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira rossz a hely, mint írják fentebb. Jó a széna, a pályák viszonylag karban vannak tartva, már amennyire lehet ebben az esős időben. Az iskolalovak valóban lehetnének jobbak, de maga az oktatás szerintem tartalmas. És a Zsolt szerintem még mindig jó edző, nem tudom, milyen hírek keringenek körülötte.
2016. febr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Jó a széna? Ne röhögtess. Igen, van olyan, hogy jobbat hoznak, de nem jellemző. Inkább penészes, amit persze leszednek a báláról, de az nem változik, hogy hány ló kapjon belőle.

A Zsolt pedig egy agresszív alak, aki a földről veri a lovat, vagy a kisorzóval fojtogatja, ha nem tudja megfelelően ellovagolni. Hogy emberileg mit gondolok róla, azt ki sem fejtem, mert nem ide tartozik. Mellesleg ő saját lóval oktat...

A pályákról is lenne véleményem, a fenti egy kalap fos, hiába van karban tartva, ha rossz a talaj. A lentire pedig hozták ezt a szürke homokot, nos... A fedeles meg évek óta lyukas, ennek hatására hidegben kopog a talaj.

Az edzők pedig, egyezzünk ki abban, hogy sajátosak.

2016. márc. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te mikor jártál ott, illetve most hol vagy, de a pályák minősége semmivel sem rosszabb, mint bárhol máshol. Rendszeresen boronálva vannak, ha nem esik le fél évnyi eső vagy nincs 50 fok, semmi gond nincs velük. A fedeles lehetne jobb, de legalább van. Több olyan helyet ismerek, ahol ilyen időben maximum csak terepen tudsz lépni. A széna meg szalma minőségére és mennyiségére pedig odafigyelnek. Az oktatáshoz nem tudok jobban hozzászólni, mert csak kívülről látom, de tartalmilag nem mondanak rosszat az oktatók. Az oktató olvasókkal van nagyobb gond szerintem, de azok egyik átlagos helyen sem milliós versenylovak, ráadásul időnként korrekciózva is vannak. A Zsolt meg néha határozottabb, de azért nem tűnik egy vadállatnak. Mindegy, biztos régebben voltam arra vagy nem tudom...
2016. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Oktató lovakkal, bocsi, de a gép felülírta amit begépeltem... olvasókra. Előző voltam. Ja, a társaságról meg annyit, hogy vannak klikkek, de nincsenek szolnok legalább. Ennyi konfliktus mindenhol van szerintem.
2016. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Vitatkoznék.

A Zsolttal kapcsolatban is, még csak belezúgnom sem sikerült, noha ez is népbetegség errefelé. Nekem a határozottság és az erőszak között van egy kisebb Grand kanyon, de ez is ember kérdése.

De nem fejtem ki ennél jobban, mindenki tapasztaljon.


A társasággal meg az ágy egy adta világon semmi baj, mindig is lesznek klikkek, de vannak sznobok. Nincs olyan lovarda, ahol nincsenek, ez sem kivétel, de olyannal valóban nem találkoztam, hogy ha baj volt ne pattant volna bárki segíteni. Ezt a javára írnom. Ők baromira hiányoznak, de ez a bértartókra igaz, és itt nem ez a kérdés.


De, hogy térjünk vissza a kérdéshez. Ez a véleményem, oktatót meg ajánlani... egyik kutya, másik eb.

Én, mostanság jöttem és, és csak nézek, hogy milyen egy igazi "oktatás" máshol.

2016. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Oktatók.... a Niki meg az Orsika? már kidobták nem tudom én hány lovardából a nikit is. A zsolt meg jó lehúzza a sok marhát, meghajkurássza futószáron a rábízott lovakat,aztán gondolom beadja h "milyen jól dolgozott a ló". Nem mondom h ő nem ért hozzá,de nem egyenes ember.
2016. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
A lovarda bővítés alatt áll.A takarmány 10 pontos.A személyzet rendes.Vàrólista van ami manapság nagy istàllóknál ritka.Amúgy bármilyen külsős edzőt is szivesen làtnak.A pàlyák versenyrendezésre alkalmasak.Akadálypark,fűtött öltözők stb A rosszindulatú kommentek az írígy konkurensektől jönnek.2 nagy pálya vilagítással,fedeles ,gondozott talajok.Nagy karámok,sźép lovak.
2016. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!