Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Csobánkai Szent László...

A Csobánkai Szent László Király Lovas Egyesületről mi a véleményetek bértartás szempontjából?

Figyelt kérdés

Továbbá milyenek az edzők, tanítanak-e magasabb szinten díjugratni?

Ami a legfontosabb: Jók a körülmények a lovak számára?

Mindezt milyen áron?

Előre is hálásan köszönöm annak, aki időt szakít a kérdésemre. :)



2016. febr. 28. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia !

Pont most jöttem el onnan.

Szerintem elég jol oktatnak ott.Az osztály lovaglás jo csak sokan vannak benne.

A lovaknak van legeloje de nem tudom...

Kicsit szerintem le van pusztulva pár helyen.

Mondjuk az istállóban levő iskolalovaknak elég nagy helyük volt es amúgy rendben voltak tartva a bokszok.

Sajnos nincs fedeles lovarda ,nagyon saras minden.

Nem ismerem a bértartást...

A felső palyahoz elég közel van az út es az autók szaguldoznak ha ijedos a Lovad akkor nem jo .

Mindig nagyon sokan vannak a pályán

Amúgy nem rossz

2016. febr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia bocsi,hogy későn válaszolok

Nagyon ajánlom a lovardát 4 éve lovagolok ott és imádom.

Díjugratást tanítanak csak magán órák vannak és ídőpontot kell kérni.Kicsit szigorúan veszik de megéri mert nagyon jól megtanulsz ugrani és ha úgy adódik versenyezni is tudsz.

A lovad számára megfelelő a hely a boxba kényelmesen elfér naponta 2x takarítják(boxot)etetik,adnak neki zabot.

A legelők hatalmasak ha nagy a lovadnak a mozgásigénye akkor azt is letudja vezeti a legelőn.

Vannak szekrények a cuccaid is tudod tárolni.

Vannak olyan hejek ahol a lovad kényelmesen kitudod kötni.Ha miközben pucolod akár legelni is tud mert van olyan rész ahol nő fű és akkor eltudja magát foglalni.

Ha nemszeretnél a karámban sétálni akkor kitudsz menni egy kis útra ami mellett persze fű van és az út végén van egy kisebb mező ahol nagyon sok fű nő és általában a lovak nemtudnak neki ellentmondani.

Reggelente a lovakat kiengedik a legelőkre tehát amíg nem jössz addig a legelől elvan a lovad és nem a boxban poshad.

A bértartás árát nem tudom úgy emlékszem 70 ezer de nem biztos.

Ajánlom hogy próbáld ki megéri.

Remélem hogy tudtam segíteni:)

2016. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!