Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Át lehet nevezni a lovat?

Át lehet nevezni a lovat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyha veszünk egy lovat akinek a neve pl.:mennydörgés attól én még hívhatom máskép? A Spirit vagy a szikra néven gondolkozom de még más is felmerülhet. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!


2016. febr. 29. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2016. febr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy hívod ahogy jólesik, de a papírjaiban is módosíthatod a nevét, ha szeretnéd.
2016. febr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha papírban módosítom a nevét az pénzbe kerül?
2016. febr. 29. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Át kell írni az útlevelében,származási lapban mindenhol. Ez költség és felesleges lótifuti meg nyűg (hacsak nem vagy időmilliomos).. Hívd "házon belül" ahogy akarod de papírokban nem érdemes átvariálni. Sok lónak hülye versenyneve van, átlagos hétköznapi megszólítására mégis valami értelmes ,egyszerűbb nevet használnak rá de nem változtatják meg a papírokban.
2016. febr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam! Köszi! Amúgy versenyezni se fogok vele szóval olyan mindegy hogy mi áll a papírokon...
2016. febr. 29. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, hogy papíron átíratni a nevét rossz ómen. Az én lovamnak van egy neve a papírjában, de mivel a ló előbb lett meg, mint az útlevél, ezért elneveztük és millió néven becézzük. Szóval van vagy 3 neve alsó hangon, de a papírjában nem íratnám át. :D
2016. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Papírban átíratni akkor van értelme, ha versenyzel, vagy tenyészted és nem bírod elviselni a mostanit... :)
2016. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!