Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy hete kaptam egy lovat....

Egy hete kaptam egy lovat. Mit szerezzekbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Több mint egy hete kaptam egy lavat. A nagyon alap dolgok megvannak de mégis kéne egy kis felvilágosítás. :) Ithon tartom és van karámja meg kifutója is.

Április derekán fog megelleni. Leírnátok néhány fontos dolgot. ( a kiscsikóval is ).

A vállaszokat előre is köszönöm. :)



2016. márc. 1. 23:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*lovat
2016. márc. 1. 23:29
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Ajaj - lovat kaptam de nem tudom mit csináljak vele...

Karám, kifutó - pipa Takarmány? (Nyelvtankönyv?)

Őszinte jó tanácsom: még április előtt add el és a pénzből fizess lovasedzéseket. Vagy az is jó ha félreteszel a tanulmányaidra és amikor már saját szakmád és kereseted van, annyi lovat veszel magadnak amennyit akarsz.

2016. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Léteznek olyan gyerekek akik csak úgy kapnak egy lovat? Fidesz?
2016. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Első tanács: mivel lovat egyedül nem tartunk, másik ló beszerzése.

(Vagy a meglévő eladása megfelelő helyre).

2016. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kiváncsi ezekre. Szerintem normálisan kérdésre normális válasz. Takarmány van. Nem erre értettem. Nem is adom el. Ez az én döntésem ebbe ne szóljon bele senki! Főleg ilyen alpári genyók! Nem ti mondjátok hogy mit csináljak vele! Egy kérdést tettem fel. Alpári egy társaság!
2016. márc. 2. 16:14
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem alpáriság inkább jót akarnak a lónak. Szerintem inkább tartsd bértartásban egy ideig, amíg be nem szereztek mindent neki vagyis egyáltalán, rájöttök, hogy mi kell egy lónak.
2016. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kérdezrem?
2016. márc. 2. 18:39
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alatt csak feltűnt, hogy hiányzik ez-az, nem? Na, azokat szerezd be. Látatlanban honnan tudjuk, hogy mid van, hogy mire van szükséged, illetve a szükséges dolgokon kívül igényed?
2016. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál egy lovat, de nem tudod mit kell neki beszerezni? Hát elég felelőtlenek a szüleid neharagudj.

Köztudott, hogy lovat nem tartunk egyedül, legalább egy pónit tessék beszerezni, az nagyon alap!!!

Ha meg nem tudod, hogy mit kell kezdeni egy kiscsikóval, add el a lovat, jobbat teszel vele mindkettőnek.

Jó minőségü széna, zab, árpa, alma, répa mindig legyen

Ápolóscuccok, lovagláshoz szükséges holmik, ilyenek.


Háy éves gyerek vagy? Fogadok, nem több 14-nél. De hát én amikor ennyi voltam, még barbiztam és a barátnaimmal voltam a játszótérem. Nem hogy ló, gyk és marhanagy tudatlanság.

Mára 3 ló büszke gazdája vagyok, vagy egy lovasfarmom és oktatok, van egy szép családom is. Mielőtt okitanál.


Puszi, sok sikert a pacival

2016. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha felteszel egy normális kérdést akkor adok rá normális választ. Kicsit átfogalmazva így is feltehetted volna:

"Egy hete született egy gyerekem. Mit szerezzek be?

Sziasztok. Több mint egy hete született egy gyerekem. A nagyon alap dolgok megvannak, de mégis kéne egy kis felvilágosítás. :) Itthon tartom és van saját szobája meg ágya is. Április derekán megint szülni fogok. Leírnátok néhány fontos dolgot? (az új babával kapcsolatban is)

A válaszokat előre is köszönöm. :)"

Remélem érted a lényeget. Egy kicsit késő azon gondolkodni hogy mi kéne még, amikor te is tudod hogy erre még nem vagy felkészülve. A szüleid felelőtlenül lovat vettek neked, de neked ettől még lehet több eszed.

2016. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!