Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek normális hogy egy...

Szerintetek normális hogy egy lovaglóóra 3500 ft?!

Figyelt kérdés
Én ezt egy kicsit soknak tartom! :/ Csakmer ahova elötte jártam ott 1500 volt...nem mondom hogy nem színvonalas az oktatás, de hàt azér na...amúgy csak azért oda járok mert a barátnőm is és szeretnék vele lovagolni!

2016. márc. 4. 16:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

És egy I6S+ -ért 350000? Vagy egy autóért 40M?


Igen,reális. Nem kötelező lovagolni és pláne nem itt!

2016. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ahol én dolgozom, ott 4000 Ft/30 perc.

Az már más kérdés, hogy én ennyit biztosan nem adnék érte.

2016. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ahova én járok, 1500 Ft/30 perc.

És nem egy rossz lovarda!

2016. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
mivel az orvosok, oktatók, ellátók nem ingyen dolgoznak, a kaja se ingyen van meg a rezsi sem, igen. A lovaglás sose a szegények szórakozása volt.
2016. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
TUDOM hogy nem annyira a szegények sportja, de azért az előző hely sokkal jobban megérte csak oda már nem tudok járni...:( És nem kéne egyből lecseszni, ez már akkor is túl drága...
2016. márc. 4. 16:52
 6/26 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mit kapsz ezért? Ha jók a lovak, a környezet és az oktatás akkor nem vészes. Egy jó edzőnél akár 5000 is lehet egy óra. Viszont, 3500ért szárellen menős lovat, kókler oktatót, putris lovardát kapsz, akkor nem éri meg. De nézd a lovarda költségét is, rezsidíj, oktató, lovász bére, lovak fenntartása... Az se mindegy, hogy ezt mennyi
2016. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi lovasból kell fenntartani, mert van ahova 15-20 lovas jár van ahol 50 felett van a fux lovasok száma. Amelyik lovi 0-ra kihozza magát már sikernek mondható.
2016. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
RENGETEG lovas és rengeteg ló van...lejön a pályáról az egyik csoport, már ott a következő...szerintem lehetne kicsiz olcsóbb, mert nagyon nagy a bevételük. Egyszóval nem olsan szegény a lovarda, nem azért ilyen drága a lovaglás, hogy ne haljanak éhen a lovak...
2016. márc. 4. 17:04
 9/26 A kérdező kommentje:
Egyébként meg olyanok is válaszolhatnának, akik tényleg lovagolnak, és nem csak ,,külső szemlélő''
2016. márc. 4. 17:06
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
Honnan tudod, hogy melyik válaszoló lovagol és melyik nem? Aki nem lovagol nem is lehet tisztában a mai árakkal? Nem értem...
2016. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!