Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a lovaglás sport?

Szerintetek a lovaglás sport?

Figyelt kérdés

En lovaglok mar vagy tiz eve es versenyeken is szoktam indulni de nem vallom hogy a lovaglas sport...van amikor annak szamit ha egy-egy nehezebb lovaglasu lovon ul az ember de igy osszessegeben nem neveznem sportnak

Belso combon kivul semmilyen izom munkat nem igenyel...en inkabb egy jo hobbinak neveznem vagy idotoltesnek de nem sportnak

Azert lattam mar sok videot es igen az mas szint amikor nagydijt lovagolsz vagy 160-as palyan mesz de a futas akkor is sport amikor csak kocogsz (abban is el tudsz fardni) de a lovaglas ha csak lepsz vagy ugetsz korbe korbe akkor en azt nem neveznem sportnak


Es sok lany azt hiszi hogy na majd ettol lesz olyan bomba alakja es hat ra kell hogy csodalkozzanak hogy azert a lovaglastol alak az nem lesz...

Ti mit gondoltok?

Tudom hogy jonni fognak a kommentek hogy szemet vagy meg stb... De azert kivancsi lennek masok velemenyere is



2016. márc. 4. 17:42
 121/176 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a topikot le kellene zárni, mert legalább 6 oldal óta az értelme egyenlő a nullával.
2017. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/176 A kérdező kommentje:
Akkor minek kommentelsz egy 121.-et is????
2017. márc. 29. 18:07
 123/176 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, amiért te sem bírod ki. Meg én sem.
2017. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/176 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a kommenteket.

Szerintem a lovaglás az tipikusan olyan dolog, mint pl. a gyaloglás, kerékpározás. Lehet sport, szabadidős tevékenység vagy akár közlekedési eszköz is. Szóval attól függ mit csinálsz azzal a lóval. Nyilván ha poroszkálunk a naplementében vagy lepkéket kergetünk a mezőn az inkább szabadidős tevékenység, a tereplovaglás az inkább kirándulás, ahol a ló a közlekedésineszköz, de te is írtad fönt, hogy aki nagydíjat lovagol az azért már más kategória. Utóbbi egyértelműen sporttevékenység.

2017. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/176 anonim ***** válasza:
92%
Áh, utolsó, feltetted az i-re a pontot :D Rövid, velős, és totál igaz.
2017. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/176 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már ezerszer leírtuk, de a kérdező csak köti az ebet a karóhoz, hogy akkor se sport, mert a futástól akkor is elfáradsz ha csak kifutsz a kocsidig. Én mondjuk nem, de azt meg nem hiszi el. A téma innentől túl van tárgyalva, azóta szórakozni járunk ide, mert pont úgy nincs életünk, ahogy a kérdezőnek. Szerintem jogunk az van hozzá, azt meg hagyjuk mennyi értelme van, mind tudjuk hogy semmi.
2017. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/176 A kérdező kommentje:

Nem baj legalabb ezzel a kerdesemmel eleg sok ember felesleges idejet lekotottem

A 124-es valaszt reszben elfogadhatonak tekinthetem

De itt ti ragaszkodtatok ahhoz hogy a lovaglas minden formaja milyen nagy sport sot EXTREM SPORT

En még szivesen elvitatkozgatok ha ezen mulik

2017. ápr. 3. 20:50
 128/176 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen elvitázol, az lehet,csak előbb tanulj meg vitázni, mert egy érv nem került még elő tőled, csak a "de nem!", azt viszont nagyjából 2-3 éves korban már tudja a legtöbb gyerek... Szóval nem biztos, hogy fogalom/definició alkotás során adekvát véleményként lehet kezelni.


Meg aztán ott van az óceán problematikája is.

2017. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/176 A kérdező kommentje:

Le lehet szallni az ocean temarol...nem tudom miert olyan nepszeru

A 81. Valaszban pedig kifejtettem hogy miert van igazam esz ervvel

Belebuktatok mar akkor az egesz vitaba

2017. ápr. 4. 21:17
 130/176 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy minden formája sportnak számít. Ez viszont minden sportról elmondható, nem csak a lovaglásról. Te már a végén azzal jöttél, hogy videókat linkelgettél nagydíjas lovasokról, hogy ők sz-rt se csinálnak és nem is fáradnak el. Ebből is látszik hogy csak vitatkozni akarsz, mi meg páran unatkozunk annyira, hogy belemegyünk a játékba.
2017. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!