Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a lovaglás sport?

Szerintetek a lovaglás sport?

Figyelt kérdés

En lovaglok mar vagy tiz eve es versenyeken is szoktam indulni de nem vallom hogy a lovaglas sport...van amikor annak szamit ha egy-egy nehezebb lovaglasu lovon ul az ember de igy osszessegeben nem neveznem sportnak

Belso combon kivul semmilyen izom munkat nem igenyel...en inkabb egy jo hobbinak neveznem vagy idotoltesnek de nem sportnak

Azert lattam mar sok videot es igen az mas szint amikor nagydijt lovagolsz vagy 160-as palyan mesz de a futas akkor is sport amikor csak kocogsz (abban is el tudsz fardni) de a lovaglas ha csak lepsz vagy ugetsz korbe korbe akkor en azt nem neveznem sportnak


Es sok lany azt hiszi hogy na majd ettol lesz olyan bomba alakja es hat ra kell hogy csodalkozzanak hogy azert a lovaglastol alak az nem lesz...

Ti mit gondoltok?

Tudom hogy jonni fognak a kommentek hogy szemet vagy meg stb... De azert kivancsi lennek masok velemenyere is



2016. márc. 4. 17:42
 131/176 A kérdező kommentje:
De ha nincs jobb dolgotok akkor en meg tudom folytatni mert kepkitarto vagyok ha az igazamrol van szo
2017. ápr. 5. 21:46
 132/176 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy feleannyira sem szorgalmas. Legalább az érvelés szabályait kigyűjtenéd, és próbálnád alkalmazni, hogy úgy tűnjön, mintha értelmes eszmecsere folyna.

De itt még egy nyomorék patak sem folyik, meg az óceán se olyan.

2017. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/176 anonim ***** válasza:
100%
Egy a baj, hogy nincs igazad! Van óceán Magyarországon.
2017. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/176 A kérdező kommentje:

Ok akkor van Magyarorszagon ocean egye-fene

De tudok ervelni es az a baj hogy ezzel terelitek a temat hogy allandoan azt hajtogatjatok hogy nem ervelek mikozben mar regen erveltem csak eppen az bizonyosodott be hogy nincs igazatok

2017. ápr. 6. 17:44
 135/176 anonim ***** válasza:
100%
Az nem érvelés hogy: de igen, mert csak! Csak ahhoz buta vagy, hogy felfogd mi a különbség.
2017. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/176 A kérdező kommentje:
Itt nem en vagyok a buta te nem tudtad felfogni hogy mar egyszer elmagyaraztam miert buktatok bele az elozo valaszomban meg a kommentem szamat is melle irtam hogy konnyebb legyen ertelmezni...
2017. ápr. 7. 17:16
 137/176 anonim ***** válasza:
100%

Nem magyaráztad el, csak hajtogatod, hogy DE NEM SPORT!

Ez márpedig nem bizonyíték.

2017. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/176 anonim ***** válasza:
100%

Mi meg már elmondtuk, miért az.


Most akkor ez érv? Visszamutogatni, hogy jajj, keresd visza, hátha nem lesz kedves, és csak elfogadod az igazam?

2017. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/176 anonim ***** válasza:
18%
Tök viccesek vagytok. Remélem nem sértek meg senkit, de a négy éves gyerekem vitatkozik ezen a szinten. De igen, de nem,hülye vagy, hülyevaki mondja, stb. Kész...
2017. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/176 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértesz meg, mert ez viszont igaz! :)
2017. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!