Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a lovaglás sport?

Szerintetek a lovaglás sport?

Figyelt kérdés

En lovaglok mar vagy tiz eve es versenyeken is szoktam indulni de nem vallom hogy a lovaglas sport...van amikor annak szamit ha egy-egy nehezebb lovaglasu lovon ul az ember de igy osszessegeben nem neveznem sportnak

Belso combon kivul semmilyen izom munkat nem igenyel...en inkabb egy jo hobbinak neveznem vagy idotoltesnek de nem sportnak

Azert lattam mar sok videot es igen az mas szint amikor nagydijt lovagolsz vagy 160-as palyan mesz de a futas akkor is sport amikor csak kocogsz (abban is el tudsz fardni) de a lovaglas ha csak lepsz vagy ugetsz korbe korbe akkor en azt nem neveznem sportnak


Es sok lany azt hiszi hogy na majd ettol lesz olyan bomba alakja es hat ra kell hogy csodalkozzanak hogy azert a lovaglastol alak az nem lesz...

Ti mit gondoltok?

Tudom hogy jonni fognak a kommentek hogy szemet vagy meg stb... De azert kivancsi lennek masok velemenyere is



2016. márc. 4. 17:42
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/176 A kérdező kommentje:

Nem szeretnem a szemelyisegemet es a lovardat ahol lovagolok kiadni senkinek...

A definiciokkal biztos sok idot toltottel ezt koszonom de megnezhetned ezt a curlingrol...ugyanugy olimpiai sporttag megsem tekintjuk sportnak

Sot sakknal az olimpias definicion kivul az osszeset igy ra tudod huzni arra meg ti magatok mondtatok hogy nem sport...

Koszonom szepen nagyvonalusagodat de en barmikor lovagolhatok es az edzom barmilyen nehezsegu feladatokat adhat nincs erre szuksegem veled is

Igen van hogy elfaradok ha 1 oras edzesen kengyel nelkuk ugratok de izomlazam sosincs es attol meg hogy egyszer -egyszer neha elfarodok nem fogom sportnak tekinteni nem osszemerheto pl: a tenisszel,focival

2017. febr. 14. 20:26
 72/176 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor neked a tenisz, a foci, meg esetleg az úszás és a futás sport, a többi meg lószar. Jégtánc? Nem sport, csak csúszkálnak. Forma 1? Á, semmit sem csinálnak. Atletika? Vívás?

Gratulálok. Amúgy nekik sincs izomlázuk, mert már hozzá van erősödve az izomzatuk. Tehát te izomlázban méred a sportot. Szerintem ez a topic lezártnak tekinthető már vagy 5 oldal óta. Legyél boldog az okosságoddal, ha azt akarod hallani: legyen neked igazad.

Egyszer azért egy hónap kihagyással tolj már le kérlek egy órás ülésjavítást kengyel nélkül.

De legyen neked igazad. A lovaglás nem sport, csak töttyögés a gebéken pénzért.

2017. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/176 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg köszi a hitetlenkedést, mert ezzel a lovasok nagy többségét (legalábbis azokat, akik láttak reményt benne, hogy felvilágosítsanak), rávetted arra, hogy utánaolvassanak a sportnak, amit űznek, és szép kis definíciókkal meg érvelésekkel gazdagítsák a tudásukat e téren. Ha te nem is, de a válaszolók 99%-a tudott meg új dolgot a sport fogalmáról :)
2017. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/176 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem vállalod az arcod, és az állítólagos lovardád, megint azt mutatja, hogy a lelked mélyén te is tudod, hogy az írásaid nagy része hülyeség, vagy csak egyszerűen nem igaz.


Én ma is leizzadtam egy közepes erősségű síkmunkától, több lóval dolgozok naponta, de izomlázam évek óta nem volt. Szerintem a futóknak sincs minden edzés után, szóval hülyeség így megközelíteni.


A havonta egyszer lovon szelfizgető kiscsajok szerepét a sportban már túltárgyaltuk. Ők ugyanúgy ott vannak az úszásban, atlétikában, sőt a konditeremben. Attól még ez mind sport, hogy van aki csak divatból csinálja.


Azért mondtam, hogy gyere el és mutasd meg, mert nem hiszem el! Nem hiszem el, hogy nem fáradsz el. Oktató vagyok, látom a vörös fejeket a futószáras órákon. És nem rosszul képzettek a lovaim.


Feltehetsz olyan videót is, amin nem látszik az edződ. Vagy félsz hogy megismerünk arcról? Esetleg olyan híres versenyző vagy?

2017. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/176 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy kinek mennyire sikerult ertelmezni azt a rovid szoveget amit irtam:

Nem az edzom hanem a sajat arcomat nem szeretnem kiadni...

Es csak peldakat mondtam a tipikus sportokra de nem ohajtottam felsorolni az osszeset igen a jegkori es a vivas is sport de mondd mar el nekem hogy a Forma-1 miota sport?

Te ott miven faradsz el?

Hogy nyomod a gazt mint egy bolond?

Az ugyanugy nem sport mint a lovagals...

De igen KOSZONOM szepen vegre sikerult meggyoznom mindenkit hogy nem sport

Ezt elobb is be lehetett volna latni...de a lenyeg hogy egy hosszas vita utan vegre IGAZAM LETT

Koszontem szepen a beszelgetest ugy erzem hogy vegre ertelmet nyert az osszes esz ervem..

2017. febr. 17. 23:07
 76/176 anonim ***** válasza:
100%

Ez már off-nak számít, de lezárásképpen, hogy a forma 1 sem sport... ajánlom a cikk elolvasását:


"A fékhatástól kipréselődő könnycseppek, brutális oldalerők, tüdőbe szorult levegő, mínusz öt kiló másfél óra alatt: sokan még ma sem tudják elképzelni, hogy az autóversenyzés fizikailag is a legkeményebb sportok közé tartozik."


[link]


A lovaglás is ilyen. A kívülállók el sem tudják képzelni, mekkora kihívás. Tehát kedves kérdező, te egy kívülálló vagy :)

2017. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/176 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg menthetetlenül hülye vagy kérdező. Ezt persze már többször kitárgyaltuk, de még egyszer téged nem akarlak meggyőzni, látom hogy nem lehet.

A többi embernek akarok mutatni egy más nézőpontot, és észérveket. Ami nekem sikerült, te viszont mellélőttél. A Forma 1-es dumáddal főleg. Most a lovaglástól leginkább elzárkózó szkeptikusok is meggyőződtek róla, hogy csak az idióták állítanak ilyeneket. A Forma 1-es pilótákat becsmérelni egyenesen emberiség elleni bűn! Mindjárt azzal jössz, hogy a foci sem sport, mert próbáltad, és egy labdát bárki el tud rúgni. Már senki nem hisz neked, az se aki eddig igen.

Érdekes, hogy lovas emberként sose fordult meg a fejemben, hogy az autósportok ne lennének fárasztóak, hiszen látható a pilóták mennyire kikészülnek egy verseny után. Innen is látszik, hogy én nem vagyok olyan beszűkült látókörű mint te, tisztelem a másik ember sportteljesítményét, és nem titulálom hazugnak vagy lustának, csak azért mert engem nem vonz az ő sportága.

Szóval hajrá lovasok és autóversenyzők! Izzadjunk és fáradjunk el, a kérdező meg fáradjon el az örömtáncában, hogy(azt hiszi) ő nyert!

2017. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/176 anonim ***** válasza:
100%
Az örömtánc se sport!!
2017. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/176 The Devil Herself ***** válasza:
100%

"Kedves" kérdező!

Az intelligenciád - melyeket a válaszaid alapján vagyunk képesek leszűrni, egy negatív lineáris függvény monotonitásával jellemezhető: Szigorúan monoton CSÖKKEN.

Az, hogy a te borsónyi szürkeállományod nem elég differenciált neuronokból tevődik össze ahhoz, hogy felfogjad, mit miért tekintünk sportnak, és már nem egy- nem kettő alapos, erős érvelés után is a saját, unalmas, szánalomra méltó, csökött kapacitásoddal elképzelt igazadat szajkózod, sajnálatos módon, de nem a mi szegénységi bizonyítványunk, hanem a tiéd.

Komolyan mondom, nem is értem, miért ilyen halálosan türelmesek hozzád válaszolótársaim, hisz nem éri meg az elvesztegett kalóriákat, hogy bepötyögjük az egyébként teljesen alátámasztott érveinket, mivel a te nüansznyi agyacskád szinaptikus defektusai megakadályozzák azt, hogy bármit is felfogj, és elfogadj abból, amit írunk.

Sajnálatos, hogy ilyen szegény ember vagy. No nem, nehogy azt gondold, hogy sajnállak :D A hülye emberek totálisan jól elvannak a maguk kis sivár világában, s kizárólag a környezetük az, ami megszenvedi defektjeiket. Mint ahogy azt a mellékelt ábra is egészen szépen bemutatja.

2017. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/176 A kérdező kommentje:

Az utolso valaszolonak uzenem hogy attol meg hogy egy gyakori kerdeses valaszat azzal akarja szofisztikaltta tenni hogy szakszavak tomeget probalja beepiteni az csak arra bizonyitek hogy o is erzi hogy nincs a toppon agyi szinten...no comment


Az elotte levoknek meg annyit uzennek hogy:

"En nem vagyok olyan beszukult latokoru mint te"

Ket sorral arrebb

"Tisztelem a masik sporttember tevekenyseget"

En is sportember vagyok az elso idezett sorban pedig nem nagyon erzem a tiszteletet irantam

Es en mar onanntol fogva gyoztem hogy ti 2 orakat toltottetek el azzal hogy ide valaszt irjatok ezek szerint a kijelentesemet nem lehet lenezni hiszen ti a sajat idotokbol vettek el hogy indokoljatok az ellentetet

Es igen en azt szeretnem ha mindenki megtudna aki ketelkedik hogy a LOVAGLAS NEM SPORT!!

Es en ezt mint versenyzo mondom es en ezt mint normal sporttevekenyseget is folytato szemely mondom

Nyugodjatok bele hogy a szakszavaitokkal (es az inenn onann kimasolt definiciokkal) meg nem ertek el semmit csak szegenysegi bizonyitvanyt tesztek...

Nem alnatok le velem veszekedni ha tudnatok hogy nincs igazam..

Ce tout- csak hogy en is "fitogtassam muveltsegemet" hiszen ugy latom ez mar divatta valt itt az utolso valaszban

Majd csak sikerul valahogy ki google forditozni

KOSZONTEM SZEPEN!!!!

2017. febr. 20. 21:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!