Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a lovaglás sport?

Szerintetek a lovaglás sport?

Figyelt kérdés

En lovaglok mar vagy tiz eve es versenyeken is szoktam indulni de nem vallom hogy a lovaglas sport...van amikor annak szamit ha egy-egy nehezebb lovaglasu lovon ul az ember de igy osszessegeben nem neveznem sportnak

Belso combon kivul semmilyen izom munkat nem igenyel...en inkabb egy jo hobbinak neveznem vagy idotoltesnek de nem sportnak

Azert lattam mar sok videot es igen az mas szint amikor nagydijt lovagolsz vagy 160-as palyan mesz de a futas akkor is sport amikor csak kocogsz (abban is el tudsz fardni) de a lovaglas ha csak lepsz vagy ugetsz korbe korbe akkor en azt nem neveznem sportnak


Es sok lany azt hiszi hogy na majd ettol lesz olyan bomba alakja es hat ra kell hogy csodalkozzanak hogy azert a lovaglastol alak az nem lesz...

Ti mit gondoltok?

Tudom hogy jonni fognak a kommentek hogy szemet vagy meg stb... De azert kivancsi lennek masok velemenyere is



2016. márc. 4. 17:42
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/176 A kérdező kommentje:

Nem beszelve arrol hogy mar megint a belebuktatok...

Az egyik valaszolo azt valaszolta nekem higy a lovaglas azert is sport mert olimpiai sportag->nem ertek egyet vele de vegyuk ugy hogy OK

A forma-1 nem olimpiai sportag de szerintetek megis sport

AKKOR MOST MI VAN?

Rossz a csapatmunka....

2017. febr. 20. 21:08
 82/176 anonim ***** válasza:
100%
Én meghallgatnám a te sport definíciód.
2017. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/176 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretem a lovaglást tudománynak hívni, amint hivatkoznak rá néha, inkább tekintem sportnak, atletikai tevékenységnek, amely a legtehetségesebbek kezében finom művészetté válhat."


Némethy Bertalan


Remélem tudod, ki volt ő. Ha már versenyző vagy.

2017. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/176 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudná? Nem versenyző! Ha kiguglizza majd megtudja, akkor meg majd jön az hogy : Némethy is az összeesküvés része, amiben el akarjuk hitetni a világgal, hogy elfáradunk a lovaglásban, pedig csak ott ülünk, és mindent a ló csinál magától. :D
2017. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/176 A kérdező kommentje:
Tudom ki o de attol meg nem lesz igazatok hogy neves emberek idezeteit masoljatok be...visszaterunk megint oda hogy: akkor lehetne vmi hires sakkozotol is idezetet bemasolni hogy sport...ugyanitt lennenk
2017. febr. 21. 21:07
 86/176 anonim ***** válasza:
100%
De a te sportdefiníciód stílusosan elfelejtetted megírni. Még mindig várom.
2017. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/176 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lovaglás több, mint egy sport
2017. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/176 A kérdező kommentje:

Orulok hogy neked tobb mint egy sport de sztem meg pont kevesebb...

A sport olyan tevekenyseg mely minden esetben megterhel fizikailag

2017. febr. 22. 21:21
 89/176 anonim ***** válasza:
100%
Szerintünk meg több mint egy sport, szerinted meg kevesebb. Szíved joga azt gondolni amit akarsz. Ettől viszont nem lesz igazad.
2017. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/176 A kérdező kommentje:
Amig nincs az ellenkezoje bebizonyitva igazam van
2017. febr. 23. 21:18
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!