Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mondanátok véleményt erről a...

Mondanátok véleményt erről a lovas blogról?

Figyelt kérdés
Irnátok véleményt? Esetleg tanácsokat, hogy miket változtatnátok, mit tennétek bele stb. :)
2016. márc. 8. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Linket kaphatnánk? :)
2016. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

[link]

Bocsi tegnap nem raktam bele😂

2016. márc. 9. 06:43
 3/20 anonim ***** válasza:

"A helyesírási hibák azért vannak mert telóról írok."

Na itt be is fejeztem az olvasást. A helyesírási hiba független attól, hogy miről írsz. Ha mobilról írsz, akkor max ékezetek nincsenek (lehetnének, csak ugye macera hosszan lenyomni az 'e' betűt, hogy kiválaszthasd az 'é' betűt...)

2016. márc. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Egy posztot se tudtam rendesen végig olvasni, mert kifolyt a szemem. Egybefüggő nagy szövegmező az egész. Tessék kicsit tagolni, bekezdésekre osztani, mert ez így sok.

Az pedig mindegy, hogy telefonról vagy gépről írsz, a helyesírásra, a külalakra, az igényességre oda kell figyelni.

2016. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem olvastam bele, csak ránéztem, de már ennyi idő is elég volt ahhoz, hogy ne is akarjam elolvasni. Ne telefonról írd, hanem gépről, van már rengeteg oldal, amhol ingyenesen regisztrálhatsz blogot és kellemes, igényes formátumban írhatsz le bármit, amit fontosnak tartasz megosztani.
2016. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A tagolást azt figyelembe fogom venni köszi. Szóval.. Ha egyszer odaírom, hogy telórol írok, akkor eleve nem vagyok gépközelbe, és mondjuk ha már veszem a fáradtságot, és hullafáradtan a telómról kezdem el írni, úgy, hogy közbe majdnem elalszok, de írom, hogy az a pár ember aki ránéz tudjon olvasni pár részt, bocsi ha félrenyomok ezen a k*va billentyűzeten, mert szinte nem is látok.. Írhatnátok, hogy akkor minek kezdek bele az írásba fáradtan. Mondjuk azért, mert máskor nincs időm? Olvasok blogokat, és mindig várom a részeket, és ez bennem van, hogy ha már belekezdtem, akkor nem hagyok ki éveket, hónapokat, bár már sikerült, de mivel a tanulás fontosabb, nem minden időm a blogolásba fogom fektetni, hanem ha kedvem tartja, vagy van időm, írok pár részt, de igyekszem minél rendszeresebben. Ha kérdés van 1000 örömmel válaszolok. :*
2016. márc. 10. 00:15
 7/20 A kérdező kommentje:

A másik meg az, hogy ha azok akik olvassák, nem írják, hogy mit kellene változtatni akkor honnan a f*ombol tudjam? Nem irnak, hogy ,,Te! Tagolj mer' kifolyik a szemem!"

Bocs hogy nem vagyok gondolat olvasó. :'D

2016. márc. 10. 00:20
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
"Ha egyszer odaírom, hogy telórol írok, akkor eleve nem vagyok gépközelbe, és mondjuk ha már veszem a fáradtságot, és hullafáradtan a telómról kezdem el írni, úgy, hogy közbe majdnem elalszok, de írom, hogy az a pár ember aki ránéz tudjon olvasni pár részt, bocsi ha félrenyomok ezen a k*va billentyűzeten, mert szinte nem is látok.." - nagyszerű. Én meg nem akarok olyt olvasni, ami olyan fáradtan születik, hogy az embernek írni sincs ereje, sőt, gondolkodni sem. Senki se fog belehalni, ha lassabb vagy, de cserébe elég igényes ahhoz, hogy ne az a két-három ember olvassa, hanem több. Mert szerintem benned is van annyi igényesség, hogy nem ülsz le akármit elolvasni... És ez nem csak a helyesírásról szól.
2016. márc. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Rendben, de ha már hullafáradtan megírtad a posztodat és kiraktad, utána amikor géphez kerülsz nem ártana visszanézned és kijavítanod a hibákat, elgépeléseket.

Inkább legyen ritkábban igényesebb poszt, mint sok igénytelen. Legyen ez külalak, tartalom bármi. Ha kipihenten ülsz hozzá, akkor egyrészt a sztori is összeszedettebb lesz és a stílusra is jobban oda tudsz figyelni. Illetve amire figyelj oda, az a rendszeresség. Ha heti 1x tudnál írni az nagy előrelépés lenne,mert az olvasóid tudják, hogy számíthatnak rád. Viszont, ha csak hébe-hóba kerül fel egy bejegyzés és az sem túl tartalmas, akkor elmennek az olvasók, mert nem kiszámítható. Ha havi 1x írsz, akkor az legyen olvasmányos, kicsit hosszabb (pl 3/4-1 A/4 oldalnyi) és akkor van idő kidolgozni a sztorit is és az olvasóid is tudják, hogy a jó munkához idő kell.

2016. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

De ha ez ekkora nyűg, hogy írnod kell, minek csinálod? Nem tart senki pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig fáradtan telefonról még meg kell bizony írnod a blogbejegyzésedet.

Nem akartam hozzászólni, de ez a kirohanás messzemenőkig érdekes lett részedről. Tehát, ha ennyire nyűgös számodra az írás, nemes egyszerűséggel hagyd abba. Ha jól gondolom túl nagy űrt nem fog hagyni, mert az utolsó bejegyzést végigolvasva finoman szólva is siralmas. Nem mondom, hogy én jobbat tudnék, de pont ezért nem is csinálom, és látod nem is hiányzik senkinek. A tiéd sem fog...

2016. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!