Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mostanában elgondolkoztam...

Erdődi Maja kérdése:

Mostanában elgondolkoztam azon hogy jelentkezem az Epona Spanyol lovasiskolába. De nem tudom mennyibe kerülnek az elméleti oktatások és azt sem tudom milyen tájt vannak a gyakorlati oktatások és, hogy mennyi van belőlük egy héten?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2016. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ugy tudom 22 éves korig lehet náluk felvételezni, én is akarnék de 26 vagyok
2016. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha nem felnőttképzésre jelentkezel, a képzé nappali és ingyenes, hiszen gyakorlati képzés is van, ebben benne foglaltatik az is, hogy kb. főállásban végzed a lovak körüli munkát, magyarán munkáért cserébe kapod az oktatást.

Az oldalukon bővebben leírják, hogy milyen napirendre lehet számítani.

2016. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Második - pacsi, én is túlkoros vagyok oda.

[link] de amúgy itt is azt írják, hogy 22-ig ingyenes, szóval kérdező, ennek függvényében az elmélet is ingyen lesz...

2016. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2. vagyok, vajon ha fizetek és jol lovagolok se vesznek fel?
2016. márc. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valaki jó lovas és fizet, akkor vele is foglalkoznak, csak hát kérdés mennyi az annyi, mert náluk egy edzés biztos 5000 Ft felett lehet....
2016. márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom van fizetős képzés is, valahol olvastam az árát és tegnap kerestem is, de nem találtam.

A legegyszerűbb megkérdezni őket.

2016. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igazából én azért bizonytalankodom nagyon, mert lovász képzést ad két év alatt... Ez most azt jelenti, hogy a gyakorlati képzés túlnyomó része is etetésből, ápolásból, felvezetésből, meg ganézásból áll, és minden másnap (húsvét, karácsony, stb...) felülhetek az ünnepekkor le nem mozgatott csődörök valamelyikére repülőpilótának? :D
2016. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem akit ez a vonal érdekel, az összeteszi a két kezét hogy ilyen lovakra ülhet még akkor is, ha napi 12 órában, évi 365 napon át ganézik....


Akit meg nem érdekel, az meg sírjon tovább, hogy "bezzeg a mai lovasok csak azt várják, hogy eléjük vezessék a csilivili felnyergelt lovat és a kisujjukat se kelljen megmozdítaniuk azért, hogy az "oktató" fényesre nyalja a hátsójukat".

2016. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki a válaszával segített. ;)
2016. márc. 13. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!