Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 3500Ftért mit várnátok?

3500Ftért mit várnátok?

Figyelt kérdés
Csak mert 3-man lovagolunk karámban és míg egyik kiskörön tanulja a vágtát addig a többiek csak ügetnek körbe körbe a karámban és ennyi. Bánom, hogy legutóbb mikor ez volt nem szóltam.
2016. márc. 12. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

egy tejes zsömlét várnák érte bőven bár ki hogy van vele


lovak sokan lenni büdös pukijuk nekik van

kina pusztitani lovak! Lovak túl büdös ! puki fuj lenni nem szeretni

2016. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig gyakorolja az edző vele a vágtát?

Hány perces egy edzés?

Most pl 60 percből ha 5 percig foglalkozik vele az úgy rendben van, valahogy meg kell neki tanítania.

2016. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igazából szerintem teljesen mindegy mennyit fizet az ember. Fizetsz érte,én azt várnám el cserébe h rendesen meglegyen tartva az edzés ,ne legyen lecsípve belőle 15 perc meg ne abból álljon h az oktató telefonál vagy beszélget én meg körözök 25 perce ugyanazzal a feladattal. Egyébként ha fejlődni akarsz akkor egyéni oktatást válassz,lehet ugyan osztályban csoportosan is jó órát tartani ami fejleszt,de ilyenből mint tudjuk több a rossz tapasztalat mint a jó.
2016. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bárcsak csak 5 percig lenne ez. Óra felétől az utolsó 5 percig.
2016. márc. 12. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Elso valaszolonak teljes mertekben igaza van!!!!!!!
2016. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ezért így elég gázos :S szólnod kéne legközelebb vagy edzőt váltani ha ezt így hajlandó csak csinálni
2016. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából aki még nem vágtázik futószáron sem stabilan, annak nincs helye osztályban. Itt nem szólni kell, hanem jó eséllyel edzőt, vagy akár lovardát váltani. Nem a pénz összegétől függ egyébiránt, onnantól, hogy fizetek érte, ez egy szolgáltatás, tehát nyalja ki a seggem, ha azt akarja, hogy legközelebb is oda menjek cocózi. Márpedig ha én nem cocózni akarok, hanem lovagolni, akkor kösse fel a gatyáját, vegye elő a sufniból az edzői tudását - ha van neki -, és kezdjen el tanítani.
2016. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 2700 Ft-ért lovagolok. Nagyon jó, minőségi oktatást kapok a pénzemért. Osztályban lovagolunk, viszont mindenkire oda tud figyelni az edző, mindenkinek fejlesztgeti a képességeit. Szerintem is válts lovardát, vagy legalábbis edzőt.
2016. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Nem a pénz összegétől függ egyébiránt, onnantól, hogy fizetek érte, ez egy szolgáltatás, tehát nyalja ki a seggem, ha azt akarja, hogy legközelebb is oda menjek cocózi. Márpedig ha én nem cocózni akarok, hanem lovagolni, akkor kösse fel a gatyáját, vegye elő a sufniból az edzői tudását - ha van neki -, és kezdjen el tanítani. - az ilyen hozzáállású lovas az edzőtől se várjon jobb hozzáállást. Nem a s@ggedből ránottad ki az edzőt, az oktatót, hiába van pénzed, ha gyerekszobád nem voplt :-) Ha nincs KÖLCSÖNÖS tisztelet, megette a fene az egészet. Üdv. egy lovasedző
2016. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!