Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet ez a cucc?

Mi lehet ez a cucc?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma este a lovam tragyajat szedtem ossze amikor ugyanis a tragyaja talaltam egy nagyon furcsa dolgot egy kb 2 centis cuccott aminek allaga hasonlit egy maj darabra vagyis ugyan olyan gumis szeru anyag volt de a szinr ugyan olyan vot mint a tragyaja szolval azzal nem volt gond....nagyon megijedetem nem tudom mi lehet ez de ketsegbe vagyok esve e miatt kerlek segitsetek
2016. márc. 13. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Féreg ? :c
2016. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ez nem az volz azt felismernem
2016. márc. 13. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyire nem kell parázni.A lónak van valamilyen tünete?
2016. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem semmi halistennek terepeztem ma vele eszik iszik rendesen
2016. márc. 13. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor simán túlaggódod. Valaiből talán lecsippentett egy darab gumit, ami minden további nélkül átment rajta, és ennyi. Esetleg pár napig adhatsz neki főtt lenmagot (szigorúan 2-3 percig főzve!), azzal a trutyival együtt, amit enged,ez síkosítja a beleket, ezzel segíti, hogy mindn nem odaillő anyag könnyebben távozzon.
2016. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bélfalon lévö nyálka darab összesürösödve. Va esetleh szárazabb a bélsár ez darabokban leválhat ahol esetleg megvastagodot. Szerintem is etes velle lenolajat pl. így sikositsa a belleket. nem pufadt vagy egyébb mást nem vettél rajta észre? Milyen takarmányt kap?
2016. márc. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!