Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mini shetlandi póni bértartás?

Mini shetlandi póni bértartás?

Figyelt kérdés
Valaki tudna esetleg Budapest környékén olyan helyet ahol reális áron lehet mini shetlandi pónikat tartani?

2016. márc. 22. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát vannak olcsóbb meg drágább helyek, de én nem tudok olyanról, ahol a méret szabja meg, hogy mennyi a bértartás...attól függ, hogy ridegben vagy boxban akarod-e tartani, karámban általában 5-10000 fttal olcsóbb szokott lenni...a múltkor láttam valahol egy helyet, ahol a ridegtartás havonta csak 23000ft volt, csak nem emlékszem a nevére, mindenesetre kutakodj ;)
2016. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért az nem mind1, hogy egy shiret, vagy egy shetlandit kell etetned, sehol sem fogkák nagylóként kezelni. Szerintem egy ilyen kicsi pónit bárhol elvállalnak, általában jelentősen olcsóbban, mint egy nagy lovat. Tudok olyanról is, hogy a lovarda a birkák között biztosított helyet a póninak.
2019. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!