Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Prestige nyereg?

Prestige nyereg?

Figyelt kérdés
Egyik ismerosom mondott valamit, amit én sem ertettem meg annyira.. h az osszes prestige nyeregnek van valami furcsa mar (v markamra?) Kialakitasa, ami miatt a prestige nyergek csak magas maru lovakra jok. Hat nem tudom. Csak azert erdekel, mert szeretnek egy uj nyerget, mar ki is neztem egy tok jo prestige-t, 29 es markamra merettel. Olyan lovam van,aminek szinte nincs is marja. Es nem egy szeles alkat, (anyja poni volt, apja kisberi) akkor most nekunk nem is jo a prestige? El sem erdemes hoznom kiprobalni? (A mostani nyergemtol csak azert valok meg,mert mivel kicsi a lovam marja, nem ultet eleg melyen) (az ekezetekert bocs, telefonrol vagyok..)

2016. márc. 26. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább egy már kiült, használt nyerget néznék igazság szerint, de ha van pénzed, akkor kipróbálni mindenképpen érdemes ezeket a nyergeket is. Az baromság, hogy nem lesz jó, és pont... Az már elképzelhetőbb, hogy pont ez, vagy az épp nem lesz jó, de egy másik típus már egfelelő lesz.
2016. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 29-es markamra szűk, a félvéremre (átlagos mar)vettem régebben egy Veneziát 32-es(!) markamrával, lecseréltem, mert úgy elállt a marjától, hogy hátra volt dőlve a nyereg, nem értem el a térdtámaszt.
2016. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!