Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki ismeri? Mire való? Valakine...

Ki ismeri? Mire való? Valakinek vélemény? Hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Mire való a StripHair? Valakinek vélemény? Hol lehet Magyarországon beszerezni?

#ló #StripHair
2016. márc. 29. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. M.o-on nem hiszem, hogy van ugyan ilyen , maximum hasonló a horzéban láttam egy ilyesmit persze nem ilyen hatékony az volt ráírva, hogy szürke lovak tisztítására és az elhalt szőrszálak eltávolítására(horzsakő) nem hiszem, hogy sokat segítene. De ez a striphair ez viszont videó alapján nagyon jó, van egy saját veboldala is ahonnan megrendelhető . Amugy az elhalt szőrök gyors és egyszerű eltávolítására jó(facebookon van videó, hogy mennyit szed le a lóról). Hihetetlen mintha nyírnák.
2016. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És pont szürke lovam van. :)
2016. márc. 29. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
A videók tényleg jók de ott szerintem eleve napok óta nem ápolt, erősen vedlő lovakról van szó, nyilván látványos az eredmény. Olvastam róla véleményeket, megoszlóak (egy részül marketingnek tűnt). Amennyibe kerül, hát...én kihagynám. Inkább furminálok.
2016. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!