Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy abrakoltok?

Hogy abrakoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok ti igy tavasszal es majd nyaron adtok abrakot a lovatoknak es ha igen mit? en reggel este adok neki majdnem masfel fangli zabot szenazik es tud legelni is eddig estere kapott zab melle korpat is de elvettem tole mert mar van zold neki ez igy jo? Csak kivancsi vagyok ki hogy etet:)
2016. ápr. 1. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Kamuzol!
2016. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miert kamuzok? mert felteszek egy kerdest h erdekel ki h csinalja meg en is feltettem h jo e ugy ahogy en csinalom de azert koszi
2016. ápr. 1. 13:23
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen a kondija és milyen munkát végez.

nálunk napi 3×2 fándli + széna. Ez a ló átlag hobbimunkát csinál .

2016. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És a legjobb ha roppantva kapja a zabot.
2016. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Koszonom

Jo kondiban van a lo es heti 3x lovaglom van mikor 4 szer de te is zabot adsz neku vagy mast is?

2016. ápr. 1. 15:04
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ez így jó-e, azt te látod, érzed a lovon. Fotóról lehetne többet mondani, látatlanban nem.


Én kétszer két fánglit adok, árpa+zab roppantva, + egy csésze lucernapellet áztatve és egy deci olaj. Ad libitum széna mellé, napi munkában lévő lónak.

2016. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó púpos fángli zabot kap reggel és este is. Könnyű munka mellett, szénát reggel és este kap 1-1 nagy villával, napközben legel.
2016. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt :)

Itt a kep rola:


[link]


Meg egy kerdesem lenne

Ugye telen reggel este kapott masfel fangli zabot es masfel fangli korpat es arpat

idovel a reggelit elvettem tole vagyis csak masfel fangli zabot kapott de estere maradt a zab es a korpa

mosth mar tud legelni ugy gondoltam eleg neki reggelre es estere a masfel fangli zab igy most ugy kapja ha dolgozik akkor tobb zabot kap ezt azert csinlatam mert mondtak ismeroseik h eleg neki a zold es ennyi abrak eleg neki plusz meg van elotte szena ha azt szeretne enni es majd telen megint kapja a zab melle a korpat es az arpat ez igy jo lenne?

2016. ápr. 1. 22:02
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Ez a paci szerintem nagyon duci. Vagy csak nagytestű??
2016. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én welsh pónimnak össze van keverve a zab és a kukorica és úgy kap egy fánglit+reggel és este egy nagy rekesz lucerna+egész nap a legelőn van. És nincs elhizva és nem is gebe.
2016. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!