Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Venni fogok egy pónit 130cm-er...

Venni fogok egy pónit 130cm-er es nem tudom hova rakjam a trágyátt? Tanyán lakom de van az udvarunkon egy hatalmas nagy terület.

Figyelt kérdés
Venni fogok egy lovat de azt nem tudom hogy a trágyát hova rakjam??

#ló #trágyát
2016. ápr. 5. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez most komolyan kérdés? Tanyán ez aligha okozhat gondot. Lehetőleg ne a házhoz közel csinálj trágyadombot.
2016. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt akkartam irni hogy nem tanyán lakom bocsi a helyes irás ért
2016. ápr. 5. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Na így már érthető a kérdésed.Hol laksz? Mekkora a terület? Biztosan megoldható a problémád.
2016. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Újszászon lakom nagyon nagy terület van ott
2016. ápr. 5. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Remélem ez az oldal hasznodra lesz. [link]

a nővérem állatgondozó, ő azt mondja akár fedetten is meg lehet oldani a dolgot. és ha jól van megcsinálva nem igazán lesznek erős, kellemetlen szagok. Ha nagy a területetek, gondolom kert is van- fel fogjátok használni a trágyát?

2016. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs kert pont ez a baj azt se tudom ki viszi el a trágyát mert örökre nem maradhat itt
2016. ápr. 5. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Van olyan aki tudná használni a környéketeken? Olyat is láttam hogy eladják a trágyát, vagy takarmányra cserélik.
2016. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nem nagyon vannak erre fele olyanok de majd körbe kérdezősködök
2016. ápr. 5. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Eladni eléh nehéz lesz, mert 1-2 ló nem termel annyit, pláne nem olyan időközönként, hogy bárkinek megérje, örülhetsz, ha ingyen elviszik.

Bár ha nincs kert, akkor hol lesz a takarmány? Mert minimum télire előre fel kell halmozni fedett helyen a szénát, szalmát, szemes takarmányt, méghozzá úgy, hogy ne érhesse víz, és lehetőleg a rágcsálók se.

Vagy éppen hol lesz így a ló? Azt tudod, hogy a ló társas állat, úgyhogy amúgy is kettőt kéne?


A trágyát amúgy elvileg úgy kell tárolni, hogy az ne érintkezhessen a talajjal, és a legideálisabb a beton tartó, felül nyitható ajtóval, de kétlem, hogy túl sokan csináltatnának ilyet.

2016. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem kell 2 lovat venni hogy ne legyen egyedül, elég a kecske/birka. el lehet égetni. :)
2016. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!