Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten hol érdemes lovagol...

Budapesten hol érdemes lovagolni? Melyik lovardahoz, egyesülethez menjek, ha versenyszinten szeretnek lovagolni?

Figyelt kérdés
Mar van tapasztalatom, jo ideje lovagok, csak vidéken, és elszeretnek kezdeni versenyezni, de magasabb, jobb helyen szeretnek tanulni.
2016. ápr. 12. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak Budapesten? Pest megye? Csömör?
2016. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak Budapesten:)
2016. ápr. 12. 15:43
 3/6 Érsek Ákos ***** válasza:

Szia!


Szeretnék ezzel kapcsolatba segíteni! Budapest környékén igen nehéz lovardát keresni. Vannak olyan lovardák, ahol drágábbak az oktatások. Illetve vannak olyanok, melyek nem igazán foglalkoznak a lovasokkal. Gyakorlatilag én is Budapest környékén szerettem volna lovagolni, csak sajnos nem sikerült. Én igazság szerint Fóton szeretnék lovagolni a 7 vezér lovastanyába. Úgy hallottam nagyon jó hely illetve segítőkezek az oktatók. Nem tudom pontosan, hogy lenne ott versenyzési lehetőség. Remélem tudtam segíteni!:)

2016. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy pesten nem nagyon fogsz jó helyet találni. Nincs tereplehetőség és marha drágák. Pest környéke már sokkal nyitottabb lenne, akkor tudnék ajánlani is.
2016. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ!:)) tudom, hogy nehez, de sajnos az utazás miatt, csak igy tudom megoldani..én meg azt hallottam, hogy a Berri Lovarda, Nemzeti Lovarda, Pasaréti Honvéd Lovarda, meg az AirPort ranch is jok. Tudtok ezekről valamit? Koszi előre is:)
2016. ápr. 15. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:

A berrit ismerem személyesen, márhogy voltam ott :D Nekem az a bajom vele, hogy nagyon futószalag szerű, de eredményesek, bár leginkább a voltizs csoportjuk. Én nem mennék oda, nekem sokkal személyesebb kell, mint az, hogy egész nap pörögnek a lovakon, ha nem mész táborba nem tanítanak nyergelni, lóval bánni.

Az Airportra most van valami kupon, nézd csak: [link]

A másik kettőtől nem tudok semmit.

2016. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!