Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek egy (állítólagosan...

Szerintetek egy (állítólagosan) nagy tudású edzőnek, mi szüksége van arra, hogy így hirdesse magát?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 25. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert kevés lovasa van. Aminek gondolom az oka a pökhendi stílus, amiben a hirdetés is íródott. Az a baj, hogy a tipikus mindenki hülye, csak Ő nem. Grr, isten óvjon az ilyenektől.

Lekezelő lehet és a lovasok elzúznak mellőle. Ennyi lehet az oka. Valószínű a tudása is az önfényezésben rejlik.

Ismered amúgy?

2016. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,és a neve sem mond sokat
2016. ápr. 25. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Néztem az edzők listáját,akinek van licensze a 2016-os évre és nem találtam a nevét.
2016. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj utolsó, ne legyél butus :D Ő olyan jó, hogy neki az sem kell :D

Amúgy nem lehet, hogy valami troll dolog ez? Mondjuk én 130 kilométerre vagyok, de csak egy egyszerű kis szar ügetőm van :P


Fura, szerintem látott már pár lovas videót és az alapján majd kinevel. Mivel nincs neve, kell a jó reklám, csak ez nem az.

2016. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy lehet mondani, hogy mindenki szar, de előbb ahhoz igazolni kéne, hogy miben, és, hogy a sajátjai bezzeg... De én nem látom, hogy lennének videók, ahol saját tanítványai mennek nagypályát.

Persze, ha lennének, akkor nyilván nem is ilyen stílusban nyilatkozna.


Egyébként én is vállalok edzést, körülöttem, meg úgy az országban mindenki leírhatatlanul szar ugyanis, én meg tegnap is a spanyol viaszt sz..., szóval na, én mindent tudok, egyébként, úgyhogy ajánlom magam.

Gondolom mindenkit megragadott a lehetőség, hiszen soha vissza nem térő alkalom, hogy megtanuljátok azt, amit amúgy még külföldön se tanítanak, nem, hogy itthon... :D

2016. ápr. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!