Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugratás tanulás Budapesten...

Díjugratás tanulás Budapesten és környekén?

Figyelt kérdés

Egy éve kezdtem lovagolni és tudom hogy még sokat kell tanulnom ahhoz hogy ugorhassak de arra gondoltam ha olyan lovardában lovagolnék, ahol van ugróedzés (gondolom kezdoknek is van) akkor azért mégis csak gyorsabban haladnék.

Értitek mire gondolok ugye? :D

Tehát a tudtok ilyen lovardát Budapesten vagy környékén (minél közelebb) akkor mondanátok róla esetleg személyes tapasztalatot is és hogy így mennyi esélyem van megtanulni ugrani.

Elore is köszönöm a válaszokat.



2016. ápr. 28. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Esélyed van rá az tuti , de nem rosszindulatból de még tényleg nagyon sokat kell tanulni ahhoz , hogy rendesen megtudjál ülni egy egy bonyolultabb lovat is. Csak jó lovaglásra lehet alapozni. Az a baj a Budapesti lovardákkal , vagy kevés pénz mármint olcsó de akkor nem igazán figyelnek rád és az állatra se csak úgy pakolgatják fől pl: Lóháton Budakeszi napi 5 óra munka zsinórba nagyon idegesítő. De ha olyat akarsz ahol tényleg figyelnek rád akkor vagy nagyon drága és messze van, vagy nagyon drága vagy a rosszabb hogy még messze is van. Kinek mi jó. Ellehet menni megnézni a lovardákat , de én tudom ajánlani a másik Budakeszi-s lovardát ott viszonylag nem mennek sokat a lovak a tanár nem adja a megoldhatatlan feladatokat és nincs olyan messze bár csak kocsival lehet oda menni ha csak nem akarsz 3 km gyalogolni. Remélem tudtam segíteni :)
2016. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy még csomót kell tanulnom, csak gondoltam kiderítem hogy milyen lehetoségek vannak. Ami drága és jó az mennyire van messze?
2016. máj. 5. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!