Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a mocsok nem veszi be a...

Ez a mocsok nem veszi be a zablát csak 10 perc kemény veszekedés után. Nem kapkodja a fejét már, tisztel is a dög mert tudja ki a főnök, és ha benyúlok a szájába az sem hat, mert összeszorítja a fogait. Valakinek valami tippje?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sebes a szája? Nem fáj a foga? Ha benyúlsz a szájába ott ahol a zabla illeszkedik és nyomod lefele akkor nem nyitja ki a száját?
2016. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem ló mocsok, hanem az ember aki elérte ezt nála. Ha nem tudod kezelni add el.
2016. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha a szájszegletét megnyomod nincs olyan h nem nyitja ki. Lehet csak valami negatív élménye van pl fogához lett koccolva a zabla vagy csak szimplán makacs. Másnak se hagyja?
2016. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Ha igy beszelsz egy lorol nem is erdemled meg, hogy hajlando legyen veled egyutt dolgozni..

A lo tisztelete a kozos munka alapja. Ne vard el, hogy tiszteljen es engedelmeskedjen neked, amig ugy bansz vele mint egy targgyal.

2016. máj. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Én még azt is kinézem belőled, hogy a sok sikertelen próbálkozás után bünteted, odacsapsz. Ne várd el a lótól, hogy a szájába engedje a zablát, ha ideges és türelmetlen vagy vele. Ezeket a negatív élményeket, érzéseket ő összefüggésbe hozza a zablával és lehet, hogy emiatt nem akarja bevenni. Legyél kitartó és türelmes és ha beveszi akkor jutalmazd meg. Már nem azért, de ha ilyen pszichopata vagy akkor állat közelébe se menj...
2016. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Talán nyugodj le :) A ló egy szivacs amilyen e vagy, ahogy te viselkedsz úgy viselkedik ő is. Ha ennyire ideges vagy ő is csak mégjobban bepánikol.

Nézd meg hogy miért nem veszi be. Valami oka van. Ha eddig bevette akkor lehet hogy sérülés vagy valami.

Haeddig is bajlödtatok mar ezzel akkor vagy elkapattad vahy rossz élménye volt.

Próbáld higgadtan meg azt hogy mézet vagy lekvárt teszel a zablára akkor lesz egy jó élménye :)

2016. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Hehhe, én meg értem a viccet :D

Lehet valóban van valami a szájában, foga, ínye, vagy csak szivat.

Ha meg igen, akkor némi jutalomfalattal együtt a zablát?

2016. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Oldaról nyűlj be ott nincsenek foga és ki fogja nyitni és nem a ló a mocsok hanem aki nem türelmes aki nm türelmes mint te nem való neked ló a lóhoz türelem kell te vagy a mocsok nem a ló.
2016. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos tanácsokat. Akinek egy idegbeteg állatnak tűnök annak Bocsi a félre érzést. Szeretem a lovam ezzel nincs baj. Eredendően noncs elrontva csak még csikó és szoknia kell a dolgot. Ezét kérdzetem a tanácsokat 😊 majd szépen alakul a dolog z id
2016. máj. 9. 14:21
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Latod nem csak en gondolom ugy, hogy nem megfelelo hangnemben irtal. Es ezen a pirvat uzenet sem valtoztat. Semmilyen korulmenyek kozt nem nevezem dognej vagy mocsoknak a tarsamat ;)
2016. máj. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!