Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Szerintetek értelmetl...

Lovasok! Szerintetek értelmetlen az ugratás számomra?

Figyelt kérdés
Heti egyszer járok lovagló edzésre mert több edzész nem engedhetünk meg magunknak. Most jutottam arra a szintre hogy ugratást tanuljak. De mivel egyszer járok csak ezért ami érzés bennem maradt ugratst követően kiesik a következő hétre. És kezdhetem elölről az egészet. Szerintem ennek nincs sok értelme.

2016. máj. 4. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugrómunkát minőségi sík munkára érdemes építeni csak,heti 3 alkalom már jó lenne,2 idomítóedzés és 1 ugró. A heti 1 alkalom az sajnos csak a hobbi, kikapcsolódós lovacskázós szint.
2016. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyi értelme van, hogy ha később terepre akarsz járni, nem ott jön rád a pánik, ha meg kell ugratni egy kidőlt rönköt például, szóval az ugratás alapjait meg kell ttanulni, jól jöhet az bármikor. De komoly ugró karriert ne tervezz, sajnos arra ez a gyakoriság tényleg nem alkalmas.
2016. máj. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 hét alatt nem lehet elfelejteni mindent amit az ugratásról tanultál, tapasztalatból mondom 😉 illetve ha heti 5x jársz lovagolni, akkor sem ugrasz 2-nél többször, én heti 1x szoktam, mert a lónak nem tesz jót, és azalatt a hét alatt nem felejtek el semmit  persze nyilván jobb lenne, ha tudnál többet járni, de ha néha ugrassz 1-et 2-őt akkor még az ülésed is javulhat 
2016. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!