Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Járt/jár mostanában valaki a...

Járt/jár mostanában valaki a Berri lovardában? Itt már csak régi vélemények vannak fent, ezért kíváncsi lennék, hogy milyen most a hely. Milyen a közösség, az oktatás, a felszereltség, a bértartás? Könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. máj. 5. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs lovad, jelenleg nem tudnak fogadni/edzeni.
2016. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez máris egy jó pont...

Amúgy a Kata sok versenyen indul, több-kevesebb sikerrel.

Nekem nem tetszenek a pályák és az sem, hogy áramszedők szaladgálnak én valahogy féltettem az egészségem :D Lehet paranoiás vagyok.

Amúgy nekem sok bajom volt ott, de bértartó voltam, nem tetszett a közös karámozás, a külön sem, az sem ahogy beszéltek a bértartókról, és az sem, ahogy etették vagy éppen nem a lovam.

2016. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én most is bértartó vagyok ott nekem semmi bajom sincs vele a lovainknak is tetszik és ha nincs lovad akkor is tudnak foglalkozni veled edzéssel
2018. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!