Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol van olyan lótenyészet,...

Hol van olyan lótenyészet, ahol lehet tarka hucul lovat venni? Van ilyen Magyarországon?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán tisztavérű tarka hucul? Azt hittem, abban a pej színek, esetleg a sárga elfogadott...
2016. máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs tarka hucul. Maximum hucul jellegű, de az meg már nem papíros. Ugyanis a tarka szín nem engedélyezett a hucul fajtában.
2016. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha hucul lovat szeretnél akkor legalább a fajta jellegzetességeit olvasd el. Ahogy előttem is írták a huculban nincs tarka!!
2016. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Legfeljebb olyan tarka van, ami alapból pej, de van benne világos és sötétpej rész is. De a klasszikus fekete-fehér, barna-fehér felállás nem engedélyezett, szóval legfeljebb hucul X welsh/sportpóni/stb kombinációt fogsz találni.
2016. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak benneteket kedves válaszolók létezik tarka hucul, méghozzá fajtiszta. Magyarországon ez a szín azonban nem elfogadott és ilyen egyedeket nem is nagyon találsz (kivéve amit persze külföldről hoznak be). Lengyelországban ez a szín teljesen elfogadott és ott tenyésztik is őket. Láttam már én is olyan tarka hucult, ami onnan lett behozva majd honosítva, de pl a fedeztetési engedélyt nem kapta meg a mén idehaza. Szóval kedves kérdező vagy szétnézel itthon és esetleg belebotlasz egy eladó tarkába, vagy pedig be kell hozatnod külföldről egyet.
2016. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
FajTAtiszta...
2016. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is úgy tudtam hogy Lengyelországban tenyésztik , tisztavérűbe, csak nem tudtam hogy itthon van-e ilyen tenyészet.. de akkor lehet hogy tényleg külföldön kell körülnézni :)
2016. máj. 16. 11:18
 8/8 A kérdező kommentje:
de miért van az hogy minden jó dolog külföldön van? :D
2016. máj. 16. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!