Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Legelò eleg?

Legelò eleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Elore szolok lehet h hulyeseg az egesz de csak kivancsi vagyok nos...

Lovam legelon van

Reggel kap masfel fangli zabot utana kint van egesz nap legelon(harom hatalmas kert)

delutana kap egy kis gyumolcsot almat es repat

az egyik kertben ahol mar eleg kicsi a fu mert mar lelegelte..

oda szoktam beengedni estere lezarom a ket kertet h ne boklasszon este

Szoval abban a kertben ahol este van alig van mar fu de be van neki teve egy nagy szenabala es egyaltalan nem nyul hozza hanem akkor is a par centis fuvet eszi egedz nap

kerdesem nem gond ha egyaltalan nem eszik szenat?

mert most ugy latom h magasrol tolyik a szenara

csak a fu a mindene csak erre lennek kivancsi estere is kap abrakot zabot meg korpat koszi a valaszt elore is


2016. máj. 12. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak nem vagy egyedül evel a problémával :D Az enyém pont ugyanezt csinálja. Mióta megérezte a fű ízét a szénára rá se néz. Én úgy vagyok vele,ha éhes lesz majd megeszi.Ha nem eszi akkor nincs rá szüksége.

Megoldásképpen azt javaslom hogy hordjál neki kaszált füvet éjjelre! ;)

2016. máj. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy aggódnod kéne, vagy bármi mást tenni. Nem hülye, csak ló. Ha úgy érzi, hogy nem elég, amit összecsipeget, meg fogja találni a szénát. A természetben sem szaladgál utánuk senki a kajával. Pláne, hogy abrakolod is... Semmi baja nem lesz.
2016. máj. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat:) megnyugodtam akkor :D

estere ket villa kaszalt fuvet adok neki akkor az ugy jo lesz :)

2016. máj. 13. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Este aludjon. Ott a széna, ha éhes, és jónapot. Ha nem kéri, akkor nem olyan éhes, ez nem annyira meglepő. Ha levennéd a zabot este, valószínűleg elkezdené a szénát, de semmi baj sincs így se. Te is a frisset ennéd inkább.
2016. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!