Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak en szeretem ennyire az...

Csak en szeretem ennyire az izgalmat?

Figyelt kérdés
Ma voltam eletem elso versenyen (ugyessegi kezdo) es a melegitopalyan epp ugettunk amikor egy madarcsapat felrepult a kozelunkben levo farol es megijedt az elottem levo paci. Elkezdett vagtazni es bakolni, es az en lovam is. Lefejeltem a nyakat, az orrom feldagadt meg kiesett a kengyelbol a labam, de ennyi. A masik csaj is kb igy jart csak o elengedte a kantarszarat aztan en adtam oda neki. A lenyeg a lenyeg hogy ezen csak egy jot nevedtunk pedig a tobbi lovas is tok megijedt meg az edzok is es en pedig vagyok egy ujabb ilyen esemenyre, mert nagyon jo volt. Tudom hogy rosszul ks elsulhetett volna, de nagyon jo volt.

2016. máj. 15. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok nyugi 😂ha bakol alatdam a ló: apu is állítsd meg a lovat, edző ulj le nyomd magad a nyeregbe, anyu le ne ess ,vagy különben nem ulhetsz vissza 😂 de mivel saját ló igy kénytelen vagyok vissza ülni és még anyu sem gondolja komolyan 😂
2016. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És milyen volt a verseny? Előző vagyok :) értél el helyezést?
2016. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogyan győzzem le a félelmemet? Te voltál ez a kérdés is? :) na és sikerült legyőzni? Még mindig előző vagyok 😂 bo si a sok szövegért 😂
2016. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem en voltam es igen, ertem el😊

6.lettem( azt mifelenk meg dijazzak, vagyhat hat helyezet van)

Jah es egy nagyon porgos loval voltam, a kedvencemmel😉

2016. máj. 15. 19:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! Azigen az enyém is pörgős. Egyszer emiatt nagyon nagyot estem terepen 😂 meg itt a pályán is. Vágtáztunk és kilotte magát de nacyon gyorsan kiestem a nyeregből a nyereg elé akkor meg vissza tudtam ülni kirugott hátra és lebukfenceztem 😂 és a 7. Csigolyám megnyult és azóta fáj és kenni kell :(
2016. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A nyakam
2016. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Uuuh sajnalom. De biztos megerte hisz a lovaglas karpotol😊😊 es koszonom
2016. máj. 15. 19:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy és ugyanaz a kérdező,másik kérdésnél is 6. lett vagy 5. És ügyességi versenyen+a fogalmazás,helyesírás is ugyanaz. Tegnap még a lovat sem tudtad irányítani meg féltél a versenytől is,most meg már arra vagy büszke ,hogy a hiányos ülésed miatt előre estél és a szerencsén múlt ,hogy a képzetlenségedből nem lett 104 hívogatás. És gyakorlatilag te most erre marha büszke is vagy. Én ezekre nem lennék büszke,mit is kerestek versenyen ha 1: nincs stabil ülésetek, 2: eldobáljátok a szárat,3:nem tudtok egy egyszerű megijedést kontrollálni és a legjobb (!!) még az edző is megijed ?! :D Hát ezeket összegezve tényleg nevetséges,de nem veletek ,hanem rajtatok nevet és a haját tépi a dilettalizmustól aki szakember és ezt elolvasta..Gratulálok gyermekem, házhoz jöttél a lóf.szért,ügyes vagy :)
2016. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát hallod, majd ha egyszer úgy komolyan megjárod nem fogod szeretni az izgalmakat. Meg szerintem te totál beijedtél amúgy csak félsz kimutatni. és mindenkinek, meg magadnak is hazudsz :/
2016. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ott egy pillanatra ihedtem neg, de tenyleg bagyon ji volt es tudom higy nashigy is sulhetetett volna el az egesz.
2016. máj. 16. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!