Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan mutassam ki, hogy...

Hogyan mutassam ki, hogy szeretem? (Iskolaló)

Figyelt kérdés
A lovardában van egy ló akit nagyon szeretek és ki szeretném neki valahogy mutatni, hogy nagyon szeretem. Van, hogy a boksza mellett állok és simogatom, beszélek hozzá és figyel rám... Tudom, hogy a lovak a hangsúlyból és a mozgásból értenek, nem a szavakból, épp ezért lassan , nyugodtan közelítem meg és beszélek hozzá. De, hogy tudnám még kimutatni?

2016. máj. 22. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg adj neki kaját a kezedből.
2016. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jó ötlet. Köszi😶

Még várom az ötleteket, én nem csak egy lovas szeretnék lenni neki, hanem aki igazán szereti

2016. máj. 22. 13:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Vigyél neki almát, répát, dinnyehéjat , ápold le, akkor is, ha tiszta. Öleld át a nyakát, beszélj hozzá. Ha lovaglod, dicsérd sokat, bíztasd , lapogasd a nyakát.
2016. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 piriiiii ***** válasza:

Ez eddig jó. Legyél vele sokat, ha teheted.

Tegyél rá kötőféket is vidd ki valahova legelni, ápold le, és közben persze beszélgess vele. :) Aztán adj neki valami finomat, almát, répát a végén.

2016. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, iskolaló... Sajnos szinte mindig fel van nyergelve mivel kb. Fél órája van pihenni azután pedig megint edzenek vele. Így sajnankivinni nem tudom, meg a bokszába sem mehetek be edző nélkül. Köszi azért😞
2016. máj. 22. 14:58
 6/13 piriiiii ***** válasza:
Soha nem pihen, legelőre sem mehet ki? :/
2016. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Délelőtt nagyon ritkán megy, de akkor suli van nekem . meg hétvégente van kevesebb edzés (vasárnap egyáltalán nincs) de ilyenkor nem tudok kijutni hozzá😟
2016. máj. 22. 15:31
 8/13 anonim ***** válasza:
legyél vele sokat, sokszor ápold le, vidd ki legelni, vigyél neki finomságokat és esetleg vehetnél egy olyan ló masszírozót, az olyan mint egy kefe sörték nélkül és olyan fém golyók vannak benne amik mozognak, ilyenre gondolok: [link]
2016. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ az előzőneknis, de mint fejjebb említettem a lehetőségeim nagyon korlátoltak... Sajnos
2016. máj. 22. 17:25
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem egy etológus állítja, hogy a lovak érzésekkel kommunikálnak. Ennek tükrében nem kell egyebet tenned, minthogy magadhoz fogod, és átadod magad az érzésnek.
2016. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!