Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik ez a lovas film?

Melyik ez a lovas film?

Figyelt kérdés

Még kiskoromban vették fel szüleim videókazettára a TV-ből, és az eleje, így a címe is lemaradt, csak a tartalmára emlékszem, de sehogy se találom azóta se az interneten.

Egy ügető lóról szól, aki a film elején eltöri a lábát. A gazdag tulajdonos el akarja altatni, de a lánya, ill. az egyik lovász fiú a gondozásukba veszik és felkészítik versenyre.

Nem az Álmodó c. film, mivel ez kb. 1995 környékén vagy előtte jelenhetett meg. Talán nem is amerikai, a főszerepet játszó srác, mintha francia lenne, de nem biztos.

Valaki emlékszik esetleg hasonlóra?



2016. máj. 22. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A menedék (nem biztos)
2016. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, de sajnos nem a Menedék.

Fura, hogy kimondott ügető versenylovakról szól, így beírva a keresőbe viszont csak egyetlen filmet dob ki (Sürgető ügető), viszont nem azt keresem. Mintha csak a videókazettánkon lenne... :)

2016. máj. 22. 15:06
 3/4 A kérdező kommentje:

Sikerült közben a saját kérdésem megválaszolni, de ha valakit érdekelne, ezt a filmet kerestem.


[link]


Elvileg volt hozzá anno magyar szinkron is :)

2016. máj. 22. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Suttogó című filmre gondoltam, bár ott nem törik el a lónak a lába "csak" súlyosan megsérül. Ha még esetleg nem láttad/láttátok nagyon ajánlom! Fantasztikus film, bár a minősége nem tökéletes mert régi, de annál jobb! *.*
2016. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!