Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen a jó nyereg?

Xedon24 kérdése:

Szerintetek milyen a jó nyereg?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nyerget venni univerzálisat de nem nagyon tudom hogy milyet vegyek. :-(

2016. máj. 22. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én egyéni véleményem az, hogy az univerzális nyereg nem a legjobb választás. Inkább vegyél egy ugrót ha hobbizgatsz, ha terepre jársz sokat, akkor egy jobb túranyerget.

Amiben viszont sokan biztos egyetértenek velem, hogy jobb minőségű használt nyerget vegyél. Újat nem érdemes, mert ami tényleg jó az drága (150 000 Ft-tól, ha neked ez nem drága, akkor nem szóltam).

Ennél olcsóbban is lehet venni, de se te, se a lovad nem jár jól hosszútávon, a lovasboltos nem fogja megmondani, hogy ezt ne vedd meg, mert előrecsúszik a lovon.

Pár márkát írok a sok közül, amik SZERINTEM jók: Kieffer, Stübben, Kentaur, Wintec

2016. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. máj. 23. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!