Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egyik ismerősöm vett egy...

Oltiff kérdése:

Egyik ismerősöm vett egy lovat lóútlevéllel. Ki is vitte, egy szomszédos országba, de ott valami tracesre hivatkoznak. Milyen lehetőség van, hogy ne kelljen oda-vissza szállítani a lovat? Kb 500 km ami nem olcsó, meg a lovaknak is nagy trauma.

Figyelt kérdés
Lovak, traces

2016. máj. 22. 22:24
 1/10 anonim válasza:
3%
Egy lovat meg egy loút levéllel?Nem fognak összepárzani?
2016. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Az akkora lesz mint egy falevél csak nagyobb? Vagy jobban fog fotoszintetizálni csak teljesen máshogy?
2016. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
3%
Szerintem a Loú levéllel pont olyan mint egy közönséges loú, csak teljesen máshogy.Valamint pont annyira fotoszintetizál mint egy növény csak sokkalta jobban.
2016. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
3%
De egyébként szerintem méretre is akkora mint egy lapulevél, csak sokkal-de sokkal nagyobb.
2016. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
2016. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hülye válaszokat. A kommentelőket minősíti. Akik nem szeretik a lovakat. Sajnos nem fért bele a kérdésbe, de olyan válaszokat vártam, tudnak segíten.
2016. máj. 23. 07:42
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

De te azt írtad, hogy loú ami egy kutyaszerű lény mi pontosan akkora mint egy ló csak nagyobb


[link]

2016. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Loút levéllel ? Mégis milyennel ? Hivatalos okmányt senki sem állít ki íly csudás lényre , a loú szabadon járhat kelhet . Fogságba nem ejtheted mert szétmorog , szén dioxid kibocsátó zöld levéllel még annyit sem érsz . Egydül csak akkor lehet ha a Loú maga is menni akar , másképp esélytelen .
2016. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Oxigén kibocsátó bocsi :D
2016. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megint azt írom, hogy hülye válaszokra nem vagyok kíváncsi. Ló útlevéről van szó. Komoly a kérdés. Aki idióta kommenteket ír...
2016. máj. 23. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!