Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rég óta lovagolok, de a ló...

Rég óta lovagolok, de a ló rálépett a lábamra, és iszonyúan fáj. Ötletek hogy lehet csillapítani? Történt még valakivel ilyen? Mi legyen? (képpel)

Figyelt kérdés

Pénteken az egyik ló amikor vezettem rálépett a lábamra.Nagyon fájt,bepirosodott kékült.Erre ma hétfőn,megint rálépett,de így is fájt,de most úgy éreztem mintha a szememet vájnák ki.

Rögtön megnéztem,vérzett,belilult betagadt egy kicsit.Nem nagyon tudok rá állni.

Amúgy még csak annyit hogy a ló lábán olyasmi patkó van ami gátolja hogy csússzon ezért olyan mintha egy kicsit szögecses lenne vagy nemtudom.Amilyen szerencsétlen vagyok épp a lovarda legnagyobb lova lépett rám.

Jójó,nem olyan dúrva,de fáj.

Valami ötletek hogyan lehetne ezt csillapítani?Ill. történt még valakivel ilyen?

[link]


2016. máj. 23. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Huh,szerintem menj el a korhazba. Nagyon csunyan nez ki,lehet ,hogy eltort.
2016. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez elsőnek van igaza.Ezzel korházba lenne a helyed
2016. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon tudsz ráállni, akkor valakivel menjetek el autóval rendelőintézetbe vagy kórházba és csináltass röntgenfelvételt, minél hamarabb.
2016. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

anya szerint csak zúzódás meg az ahogy a ló megnyomta az ereket...Hát szerintem az a baj hogy 2x is rálépett a paci...

Nem tudom mit tegyek próbáltam kenni de nem birok hozzá érni se mert annyira fáj ha végighúzom a kezem.

2016. máj. 23. 20:20
 5/13 A kérdező kommentje:
mármint a ló patkója nyomta meg az ereket xd
2016. máj. 23. 20:21
 6/13 anonim válasza:
En is lovagoltam, velem is tortent mar ilyen. Nagyon tud fajni, de nagyobb karokat meg senkinek sem okozott. Kenegesd, borogasd, par nap mulva jobb lesz :)
2016. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet zúzódás, de repedés is, kérj róla egy röntgent.
2016. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ha esetleg repedés,az mikorra múlik el?Mikor tudok már rendesen lábra állni és nem sántítani?
2016. máj. 23. 20:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Már előrébb lennétek ha elmentetek volna orvoshoz és nem a neten várnál diagnózist tudatlan emberektől.
2016. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A jövőre nézve érdemes lenne beruháznod valami fémbetétes lovaglócsizmába vagy hasonlóba. Olyan nélkül be sem mennék állatok közé.
2016. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!