Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen márkájú és típusú...

Milyen márkájú és típusú lovaglócsizmát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig csak heti egy két alkalommal lovagoltam, megtette a dechatlonos gumicsizma is (kényelmetlen, nagyon, de csak erre volt pénzem). Most viszont intenzívebb edzéseim lesznek heti 4-5, rajtvizsgára készülünk és a vizsgára is valami elegánsabb kellene, azt hiszem :). Valami kényelmes bőr lovaglócsizmát szeretnék, a legfelsőbb határ a 80000 ft. Használtat nem szeretnék.

18/L



2016. máj. 23. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jo lovaglocsizmat szeretnel, akkor a Böröcz kft-t tudom ajanlani :)

Nekem s onnan van cipo es csizmaszar, de csizmatbis lehet csinaltatni nala.

A labadra merik , ugyhogy biztos h kenyelmes lesz, es akarmit kerhetsz ra, legyen az kulon szin, vagy strasszko.

Nekem a szar 40.000 volt , a csizma azthiszem 15-20 ezer. De lehet , hgy csak 10.

Egy csizma azthiszem olyan 50 korul van, szoval ez meg bele is fer a keretedbe :)

Tenyleg sak ajanlani tudom, 4-5 evig is eltart egy csihma :)

2016. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia !

A Böröcz csizma tényleg jó lehet, nekem is van. Most az ára 60-65000 ft, ugy hogy ha olyan szerencsés vagy, hogy 'konfekció méret' a lábad akkor lehet, hogy találhatsz készen is csizmát,ami olcsóbb is (pl a tattini 35000 körül van) bár minőségileg biztosan jobb a Böröcz. :)

2016. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a Fouganza márka nagyon jó!

Nagyon megbízható és nem megy tönkre maximum kinövöd akkor kell egy újjat venni🙂 A Dechatlonban tudod megvenni 3-4000 forintért!

Remélem segítettem!

2016. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!